اعمال محدودیت‌های کرونایی در قزوین/ برپایی بیمارستان صحرایی در محیط بیمارستان ارتش


اعمال محدودیت‌های کرونایی در قزوین/ برپایی بیمارستان صحرایی در محیط بیمارستان ارتش

جانشین ستاد مقابله با کرونای استان قزوین گفت: محدودیت‌ها از روز پنج‌شنبه 19 فروردین به مدت 2 هفته اعمال و بیمارستان صحرایی در محیط بیمارستان ارتش برپا خواهد شد؛ همچنین درمان بیماران در منزل با تامین کپسول اکسیژن برنامه‌ریزی شده است.

منوچهر حبیبی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: بر اساس رنگ‌بندی وضعیت کرونایی ۶ شهرستان استان قزوین در وضعیت قرمز قرار گرفته است و در این وضعیت محدودیت‌های ویژه اعمال خواهد شد.

وی ادامه داد: تمامی فعالیت‌های آموزشی، فرهنگی و هرگونه تجمع ممنوع خواهد بود؛ ۵۰ درصد کارکنان ادارات به‌صورت دورکاری فعالیت خواهند داشت فقط مشاغل گروه یک و کسب و کارهای مرتبط با این گروه شامل مواد غذایی، بهداشتی، دارویی و نیازهای ضروری می‌توانند فعالیت داشته باشند؛ مشاغل گروه ۲، سه و چهار به مدت ۲ هفته تعطیل خواهند بود.

جانشین ستاد پیشگیری و مقابله با کرونای استان قزوین بیان کرد: ورود و خروج وسایل نقلیه از مناطق قرمز ممنوع است؛ محدودیت‌ها از روز پنج‌شنبه به مدت ۲ هفته اعمال خواهد شد و از فردا پنج‌شنبه ۱۹ فروردین بیمارستان صحرایی در محیط بیمارستان ارتش برپا خواهد شد؛ همچنین درمان بیماران در منزل با تامین کپسول اکسیژن برنامه‌ریزی شده است.

انتهای پیامتبليغ
تبليغ

بيشترين بازديد امروز در گروه قزوین


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location