مشکلات بخش تولید با ظرفیت‌های موجود در آبادان قابل حل است


مشکلات بخش تولید با ظرفیت‌های موجود در آبادان قابل حل است

آبادان - ایرنا - امام جمعه آبادان با تاکید بر لزوم تلاش و برنامه ریزی برای تحقق شعار سال گفت: موانع و مشکلات سد راه بخش تولید با ظرفیت های موجود در آبادان قابل حل است.

به گزارش ایرنا حجت الاسلام علی ابراهیمی‌پور چهارشنبه در دیدار با معاون برنامه‌ریزی فرمانداری و جمعی از مسوولان محلی ،توجه خاص مسولان محلی برای برطرف کردن موانع تولید در شهرستان آبادان را خواستار شد و افزود:بسیاری از مشکلات تولیدکنندگان و صنایع راکد با توجه قابل برطرف شدن هستند و این مهم در رونق اقتصادی شهرستان آبادان تاثیرگذار خواهد بود.

وی در ادامه به پیام نوروزی مقام معظم رهبری و نامگذاری سال ۱۴۰۰ با عنوان "تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها" گفت: نامگذاری امسال نباید در حد شعار باقی بماند.

امام جمعه آبادان تصریح کرد: همه مسئولان باید برای تحقق فرامین مقام معظم رهبری و شعار سال در راستای رفع موانع تولید، همت کنند.

وی افزود: بیانات راهگشای رهبر انقلاب اسلامی در اول فروردین سال ۱۴۰۰ حاوی فرازها و نکات مهمی است که با تامل در آن نکات بیشتری نیز به دست خواهد آمد.

حجت الاسلام ابراهیمی‌پور ادامه داد: رهبر معظم انقلاب اسلامی در طول ۱۰ سال گذشته با نامگذاری سال‌ها به مساله راهبردی تولید اشاره کرده‌اند که این موضوع باید به صورت جدی و عملیاتی از سوی دستگاه های اجرایی مورد توجه قرار گیرد.

سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعهی انسانی فرمانداری آبادان نیز در این دیدار گفت:تحقق شعار امسال نیازمند عزم جدی، برنامه ریزی صحیح و اجرای طرح‌های مهم و اثرگذار در شهرستان آبادان است.

بتول سعیدی‌زاده اظهار داشت:با برنامه ریزی صحیح می توان ضمن شناسایی و اولویت بندی طرح‌های تولیدی در راستای رونق تولید و اشتغال در شهرستان آبادان وارد عمل شد.

وی با اشاره به تاثیرمخرب ویروس کرونا بر اقتصاد بخصوص گردشگری و تجارت در شهرستان‌های آبادان و خرمشهر افزود:کرونا مشکلاتی را برای معیشت مردم ایجاد کرده است.

سعیدی‌زاده با تاکید بررعایت پروتکل‌های بهداشتی برای قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا در منطقه گفت:با توجه به وضعیت قرمز آبادان اجرای کامل قوانین و دستورالعمل‌های ستاد ملی کرونا در دستور کار قرار دارد.تبليغ
تبليغ

بيشترين بازديد امروز در گروه خوزستان


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location