جلوگیری از تخلفات گسترده نیازمند جراحی است


جلوگیری از تخلفات گسترده نیازمند جراحی است

زاهدان-ایرنا- نماینده ولی‌فقیه در سیستان ‌و بلوچستان خطاب به پاسداران گمنام گفت: باید تمام تلاش خود را برای جلوگیری از ایجاد فساد و کنترل آن قبل از گسترده شدن به کار گیرید و در صورت مواجهه با تخلفات گسترده باید موشکافی و جراحی انجام شود.

به گزارش ایرنا آیت‌الله مصطفی محامی روز چهارشنبه در نشست با شماری از مسوولان و کارکنان سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سیستان و بلوچستان اظهارداشت: سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی استان در حفظ امنیت و پاسداری از مرزهای کشور مسوولیت سنگین و کار سختی را بر عهده دارد همانگونه که سال گذشته در این راه شهدایی را تقدیم این نظام و انقلاب کرده است.

امام جمعه زاهدان افزود: با همه اتفاقات رخ داده در طول سال گذشته مجموعه نیروهای نظامی کارنامه پرافتخاری در حفظ امنیت کشور از خود برجا گذاشتند.

نماینده مقام معظم رهبری در امور سنت سیستان‌ و بلوچستان تصریح کرد: نام‌گذاری شعار سال در سلسله مباحث اقتصادی تحت عنوان تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها برای سازمان اطلاعات سپاه وظایفی را در بر دارد و باید به طور خاص دنبال شود از جمله تحفظ بر سلامت دستگاه‌ها آن هم با توجه به افزایش بودجه که زمینه لغزش را بوجود می‌آورد.

وی ادامه داد: فرا رسیدن ایام انتخابات موقعیت حساسی است و تحرکات دشمنان افزایش می یابد که برای خنثی کردن دسیسه ها کار انقلابی و جهادی لازم است تا بتوانیم از منافع ملی خود دفاع کنیم.تبليغ
تبليغ

بيشترين بازديد امروز در گروه سیستان و بلوچستان


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location