«فواد حسین» بر نیاز عراق به آموزش‌های نظامی آمریکا تأکید کرد


«فواد حسین» بر نیاز عراق به آموزش‌های نظامی آمریکا تأکید کرد

وزیر خارجه عراق پس از پایان دور سوم مذاکرات راهبردی بغداد و واشنگتن گفت که کشورش به برنامه‌های آموزش‌های نظامی ایالات متحده نیاز دارد.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از اسپوتنیک، «فواد حسین» وزیر خارجه عراق چهارشنبه شب در سخنانی پس از پایان دور سوم مذاکرات راهبردی بغداد و واشنگتن که به صورت ویدئو کنفرانس میان او و همتای آمریکایی‌اش برگزار شد، عنوان کرد ککه نیروهای عراقی به برنامه‌های آمریکا مربوط به آموزش، تسلیح و تجهیز نیاز دارد.

وزیر خارجه عراق تصریح کرد: «ما در مرحله گذشته با چالش‌های امنیتی زیادی مواجه شدیم و دولت عراق از تلاش‌های آمریکا برای بازسازی ارتش و آموزش نیروهای امنیتی عراق و تجهیز آن و ارائه مشاوره در زمینه اطلاعاتی تمجید می‌کند».

فواد حسین در ادامه از همکاری و هماهنگی مشترک نیروهای امنیتی عراق با نیروهای ائتلاف بین المللی در زمینه‌های مختلف تمجید کرد.

وزیر خارجه عراق همچنین بر پایبندی دولت عراق در حمایت از هیئت‌های دیپلماتیک و مراکز آن و اهمیت شراکت در امر سرمایه‌گذاری در زمینه‌های مختلف و تقویت حضور شرکت‌های سرمایه‌گذاری آمریکا در بازارهای عراق و اجرای پروژه‌های مشارکتی در زمینه‌های مهم و حیاتی تأکید کرد.

انتهای پیامتبليغ
تبليغ

بيشترين بازديد امروز در گروه بین‌الملل


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location