کاردستی در واقع یک نوع تفریح سالم و مفید می باشد که می توان از آن در جهت آموزش مفاهیم مختلف به کودکان بهره برد و باعث افزایش خلاقیت و مهارت در آن ها شد. کاردستی ها در انواع و اقسام مختلفی وجود دارند که با استفاده از ساده ترین ابزار و با صرف کمترین هزینه می توان آن ها را ساخت. از این رو قصد داریم در این مطلب شما عزیزان را با مجموعه ای زیبا از انواع مدل های مختلف کاردستی قو که با ایده های مختلف و با وسایل گوناگون ساخته شده آشنا کنیم.

ایده های ساخت کاردستی قو با کاغذ، مقوا و وسایل ساده

از جمله انواع کاردستی که می توان با وسایل ساده ای همچون کاغذ، مقوا، نمد و … آن را درست کرد کاردستی قو می باشد. از آنجایی که کودکان به کاردستی حیوانات علاقه زیادی دارند بنابراین این نوع کاردستی نیز جز کاردستی های محبوب کودکان به شمار می آید که شما می توانید به راحتی در منزل با همکاری کودکتان آن را با وسایل ارزان و ساده ای بسازید. این کاردستی زیبا را می توان همچون کاردستی کفشدوزک و یا کاردستی پرنده های مختلف با وسایل ساده و دور ریختنی ساخت.

ساختن کاردستی در واقع باعث تقویت قوه تخیل و قدرت ذهنی در کودکان می شود و همچنین از این طریق استعدادهای آن ها شکوفا می گردد. شما می توانید با داشتن کمی خلاقیت با استفاده از آن چه که در پیرامون خود دارید با بهره گیری از ایده های جالبی که در این زمینه وجود دارد کارهای هنری جالبی را در قالب وسایل تزیینی یا کاربردی بسازید و از هنر دست خود لذت ببرید.

اگر از آن دسته افرادی هستید که به ساختن انواع کاردستی پسرانه و دخترانه علاقه مندید و تمایل دارید با ایده های جالب و جدیدی برای درست کردن این نوع کاردستی آشنا شوید و به همراه کودکتان به ساختن آن بپردازید پیشنهاد می کنیم که در ادامه این مطلب همراه ما بوده و از نمونه های ارائه شده دیدن نمایید.

خلاقیت برای ساخت قو

در ادامه به جهت آشنایی و ایده گرفتن شما عزیزان نمونه هایی جالبی از این نوع کاردستی را به نمایش گذاشته ایم.

مدل زیبا و تزیینی کارهنری به شکل قو

ساخت قو با مقوا

کاردستی با صدف

ساخت قو کاغذی با ایده خلاقانه

خلاقیت برای ساخت قو

نمونه جالب کارهنری به شکل قو با وسایل دور ریختنی

کاردستی با کاغذ برای کودکان

ساخت قو با پنبه

مدل جالب و جذاب هنردستی با کاغذ به شکل قو

نمونه ساده و زیبا کارهنری

تزیین تخم مرغ به شکل قو

کارهنری زیبا به شکل قو

هنردستی زیبا به شکل قو با نمد

کارهنری بسیار زیبا و جذاب با ایده ای خلاقانه

هنرآفرینی بسیار جالب و خلاقانه به شکل قو

هنردستی بسیار زیبا با وسایل ساده و ارزان

کاردستی کودکانه زیبا و ساده

هنرآفرینی بسیار زیبا و جذاب به شکل قو با نمد

هنرآفرینی جالب و خلاقانه به شکل قو

کارهنری زیبا و جذاب با ایده ای جالب

مدل بسیار زیبا و خلاقانه کارهنری به شکل قو

مدل جالب و ساده هنردستی کودکانه

نمونه بسیار زیبا و جذاب هنرآفرینی به شکل قو

هنردستی جالب و خلاقانه به شکل قو

کارهنری زیبا و جذاب به شکل قو

مدل ساده و جالب هنردستی کودکانه به شکل قو

کارهنری زیبا و کاربردی به شکل قو

تصاویری که مشاهده نمودید نمونه هایی از انواع کاردستی قو در شکل ها و مدل های مختلف بود که امیدواریم مورد پسند شما عزیزان قرار گرفته باشد و بتوانید با الگوبرداری از آن ها کارهای هنری جالبی را بسازید و از هنر دست خود لذت ببرید.