فداکاری جالب دستیار محمود فکری برای استقلال پس از شکایت عجیب


فداکاری جالب دستیار محمود فکری برای استقلال پس از شکایت عجیب

سعید عزیزیان، مربی دروازه‌بان‌های پیشین استقلال موقتا از شکایتش علیه رشید مظاهری صرف نظر کرد. نوشته فداکاری جالب دستیار محمود فکری برای استقلال پس از شکایت عجیب اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

فداکاری جالب دستیار محمود فکری برای استقلال پس از شکایت عجیب

تصمیم جدید سعید عزیزیان درباره شکایت علیه مظاهری : بماند بعد از آسیا
نویسنده : خبرگزاری پارس فوتبال.کام
تعداد نظرات کاربران : ۰ نظر
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ | ۷:۰۰
فداکاری جالب دستیار محمود فکری برای استقلال پس از شکایت عجیب

سعید عزیزیان، مربی دروازه‌بان‌های پیشین استقلال موقتا از شکایتش علیه رشید مظاهری صرف نظر کرد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

سعید عزیزیان مربی دروازه بان های استقلال که در زمان حضورش در این تیم با رشید مظاهری جر و بحث کرده بود و اعتقاد داشت دروازه‌بان آبی‌ها الفاظ بدی نسبت به او در محل تمرین به کار برده، قصد شکایت داشت.

سعید عزیزیان حتی امروز به فدراسیون فوتبال رفت و شکایتش از مظاهری را در کمیته اخلاق به ثبت رساند اما حالا او تصمیم گرفته موقتا شکایتش را از جریان بیندازد. عزیزیان گفت:

«استقلال شرایط حساسی را در پیش دارد و باید در لیگ قهرمانان آسیا شرکت کند. من دوست ندارم هرگز لطمه‌ای به تیم بزرگ استقلال وارد شود. به همین خاطر و به احترام هواداران بزرگ استقلال فعلا از شکایتم صرف نظر می‌کنم اما در زمان مناسب این شکایت را دوباره به جریان می‌اندازم.»

سعید عزیزیان ادامه داد:

«آقای مظاهری به من بی‌احترامی بدی کرده و باید بسزای عملش برسد. او باید به موقع در کمیته اخلاق حاضر شود و درباره الفاظی که به کار برده توضیح بدهد اما همانطور که گفتم زمان آن الان نیست. من فقط به خاطر استقلال و اینکه دوست ندارم در لیگ قهرمانان آسیا اتفاقات بدی برای این تیم رخ بدهد، از شکایتم فعلا صرف نظر می‌کنم. انشاالله استقلال به عربستان برود و با سربلندی برگردد و سپس شکایتم را دوباره به جریان می‌اندازم.»

وی درباره اینکه امروز برای پیگیری شکایت به کمیته اخلاق رفته بود، تاکید کرد:

«با کمیته اخلاق صحبت می‌کنم تا فعلا به شکایت من رسیدگی نکنند و انشاالله بعد از مسابقات آسیایی این مسئله را پیگیر خواهم شد.»تبليغ
تبليغ

بيشترين بازديد امروز در گروه فوتبال داخلی


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location