قاتل پرسپولیس به صحنه جرم برگشت ؛ عمر خربین دوباره به سرخ ها رسید


قاتل پرسپولیس به صحنه جرم برگشت ؛ عمر خربین دوباره به سرخ ها رسید

عمر خربین ستاره تیم الوحده امارات که سابقه زدن پنج گل به پرسپولیس را دارد ، با صعود تیم اماراتی به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا ، بار دیگر با پرسپولیس مصاف می کند. نوشته قاتل پرسپولیس به صحنه جرم برگشت ؛ عمر خربین دوباره به سرخ ها رسید...

قاتل پرسپولیس به صحنه جرم برگشت ؛ عمر خربین دوباره به سرخ ها رسید

مصاف دوباره پرسپولیس و عمر خربین در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا
نویسنده : پارس فوتبال
تعداد نظرات کاربران : ۰ نظر
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ | ۶:۴۰
قاتل پرسپولیس به صحنه جرم برگشت ؛ عمر خربین دوباره به سرخ ها رسید

عمر خربین ستاره تیم الوحده امارات که سابقه زدن پنج گل به پرسپولیس را دارد ، با صعود تیم اماراتی به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا ، بار دیگر با پرسپولیس مصاف می کند.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

در چارچوب رقابت های پلی آف لیگ قهرمانان آسیا، از ساعت ۲۰:۱۰ امشب دو تیم الوحده امارات و الزورا عراق به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری اماراتی ها به پایان رسید.

سرخپوشان تهرانی که به زودی عازم هند خواهند شد، پیش از این الریان قطر و گوای هند را به عنوان حریفان قطعی پیش روی خود می دیدند و امروز با انجام بازی پلی آف، تیم الوحده امارات به عنوان سومین حریف سرخ ها نام گرفت. نکته قابل توجه حریف اماراتی پرسپولیس حضور عمر خربین، مهاجم نام آشنای سوریه ای این تیم است.

پرسپولیسی ها پیش از این و در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا در سال ۲۰۱۷، زمانی که به مصاف الهلال عربستان رفتند مقابل او قرار گرفتند. جایی که خربین با به ثمر رساندن پنج گل در مجموع دو بازی رفت و برگشت، تاثیر بسزایی در صعود تیمش به فینال داشت.

شاگردان یحیی گل محمدی روز ۲۵ فروردین و در اولین دیدار خود در لیگ قهرمانان آسیا به مصاف الوحده امارات خواهند رفت و تقابل دوباره سرخ ها با مهاجم سوری، قطعا یکی از نکات جذاب و مهم این بازی خواهد بود.تبليغ
تبليغ

بيشترين بازديد امروز در گروه فوتبال داخلی


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location