رونمایی از ورزشگاه جدید پرسپولیس ؛ مدیرعامل سرخپوشان دیدار کرد


رونمایی از ورزشگاه جدید پرسپولیس ؛ مدیرعامل سرخپوشان دیدار کرد

چند تن از معاونان باشگاه پرسپولیس به همراه جعفر سمیعی مدیرعامل این باشگاه از ورزشگاه شهدای گمنام که به تازگی به سرخپوشان اعطا شده ، دیدار کردند. نوشته رونمایی از ورزشگاه جدید پرسپولیس ؛ مدیرعامل سرخپوشان دیدار کرد اولین بار در پارس فوتبال...

رونمایی از ورزشگاه جدید پرسپولیس ؛ مدیرعامل سرخپوشان دیدار کرد

دیدار جعفر سمیعی از ورزشگاه شهدای گمنام
نویسنده : پارس فوتبال
تعداد نظرات کاربران : ۰ نظر
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ | ۶:۳۳
رونمایی از ورزشگاه جدید پرسپولیس ؛ مدیرعامل سرخپوشان دیدار کرد

چند تن از معاونان باشگاه پرسپولیس به همراه جعفر سمیعی مدیرعامل این باشگاه از ورزشگاه شهدای گمنام که به تازگی به سرخپوشان اعطا شده ، دیدار کردند.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس؛ جعفر سمیعی مدیرعامل و نایب رییس هیات مدیره باشگاه، سیدمحمد فیاض عضو هیات مدیره باشگاه و شهردار منطقه ۱۸ تهران، علی توکلی شهردار منطقه ۱۹، ابراهیم شکوری معاون اجرایی و علی عطایی معاون اداری و پشتیبانی باشگاه پرسپولیس، از جمله نفراتی بودند که در ورزشگاه شهدای گمنام که در اختیار پرسپولیس قرار گرفته است، حضور پیدا کردند و به بازدید از این مجموعه پرداختند.

این ورزشگاه برای این که مورد بهره‌وری مناسب قرار بگیرد، به افزایش امکانات و بازسازی و بهسازی بخش‌های مختلف نیاز دارد. در جریان این بازدید میدانی، هماهنگی برای این مسائل صورت گرفت.

قرار است اقدام‌های عمرانی به زودی و همزمان با حضور تیم فوتبال پرسپولیس ایران در هند و برگزاری مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا آغاز شود و این مجموعه بعد از آماده‌سازی برای فصل پیش‌روی رقابت‌های فوتبال پایه تهران در اختیار آکادمی فوتبال پرسپولیس، قرار می‌گیرد تا محل برگزاری تمرینات، بازی‌ها و استعدادهای فوتبال باشد.

مدیریت باشگاه پرسپولیس بر توجه به فوتبال پایه و تقویت ساختارهای سخت‌افزاری و نرم‌افزاری در این بخش تاکید دارد و بازسازی و تجهیز مجموعه شهدای گمنام برای تبدیل شدن به کمپ و مرکز تیم‌های پایه و توسعه فوتبال به عنوان یادگاری برای آینده فوتبال پرسپولیس و تهران در همین راستا، صورت می‌گیرد.تبليغ
تبليغ

بيشترين بازديد امروز در گروه فوتبال داخلی


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location