کاش این فیلم آبروبر هرگز در ایران پخش نمی شد + فیلم


کاش این فیلم آبروبر هرگز در ایران پخش نمی شد + فیلم

حوادث رکنا : فروشگاهی در ایران مورد سرقت مسلحانه قرار گرفت.

به گزارش رکنا، یک سوپرمارکت شبانه‌روزی در ایران، ساعت یک بامداد مورد سرقت مسلحانه برای چند گونی برنج و چند عدد مرغ قرار گرفت.

تحقیقات خبرنگار رکنا نشان می‌دهد بر خلاف اخبار اولیه، که گفته شده بود حادثه در میدان کوثر کرمان رخ داده است، در این شهر نبوده و تحقیقات برای مشخص شدن شهر ادامه دارد.

تکذیب وقوع سرقت مسلحانه در کرمان

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان با انتشار اطلاعیه ای کلیپ منتشر شده در فضای مجازی در خصوص وقوع سرقت مسلحانه از یک سوپر مارکت در میدان کوثر را تکذیب کرد.

کوروش احمد یوسفی با انتشار اطلاعیه ای در خصوص کلیپ سرقت مسلحانه از یک سوپر مارکت در میدان کوثر شهر کرمان منتشر شده در فضای مجازی گفت: با تمهیدات ویژه پلیس، امنیت کامل در شهرستان کرمان برقرار بوده و کلیپ منتشر شده مربوط به شهرستان کرمان نیست.

وی از شهروندان و رسانه های جمعی خواست به اخباری که از منابع غیر رسمی اعلام می شود توجه نکرده و از دامن زدن به اینگونه شایعات که باعث بر هم زدن آسایش و آرامش می شود جدا خودداری نمایند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمان افزود: شهروندان گرامی می توانند اخبار موثق حوزه پلیس کرمان را از کانال پلیس کرمان (@policekerman) در پیام رسان سروش دریافت نمایند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟
0 0

حجم ویدیو: 12.36M | مدت زمان ویدیو: 00:01:41


تبليغ
تبليغ

بيشترين بازديد امروز در گروه گوناگون


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location