یک گاو خیابان را بست + فیلم


یک گاو خیابان را بست + فیلم

حوادث رکنا: ورود تمساح و گاو به داخل اتوبان موجب مسدود شدن آن و ایجاد ترافیک شد.

به گزارش رکنا، بعضی روز‌ها ترافیک منطقه هوستون تگزاس می‌تواند یک کابوس باشد، روز‌های دیگر به معنای واقعی کلمه باغ وحش! به تازگی در دو حادثه جداگانه حضور یک تمساح و گاو در جاده‌های منطقه هوستون موجب ایجاد ترافیک و معطلی رانندگان شد. در حادثه اول، حدود ساعت ۸ صبح و در اوج ترافیک حضور یک گاو در جاده بین ایالتی ۱۰ در شرق هوستون موجب تاخیر در رفت و آمد خودرو‌ها شد.

«اِد گونزالز»، کلانتر شهرستان هریس در توئیتی نوشت: «صاحب گاو قصد گرفتن این حیوان با طناب را داشت که گاو وارد جاده شد. سپس واحد دام اداره کلانتری به محل حادثه رسید و توانست گاو را به یک قبرستان مجاور منتقل کند. در آنجا گاو در یک تریلر بارگیری و به صاحبش تحویل داده شد. گاو که از مزرعه فرار کرده بود دچار آسیب نشد.».

رفت و آمد گاو در یک اتوبان

اما این تنها اتفاق ترافیکی رقم خورده توسط حیوانات در همان روز نبود. چند ساعت بعد یک تمساح نه چندان سریع در میانه پلی شلوغ در حومه «بایتون» در نزدیکی هوستون ظاهر شد. دست کم یک لاین جاده مسدود شد و ماموران پارک و اداره حیات وحش با بستن طناب به دور گردن این حیوان تلاش کردند تا آن را از وسط جاده منتقل کنند. بنا به گزارش KTRK-TV این تمساح در یک کامیون بارگیری و به نزدیکترین رودخانه منتقل و رها شد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟
0 0

حجم ویدیو: 2.84M | مدت زمان ویدیو: 00:00:22


تبليغ
تبليغ

بيشترين بازديد امروز در گروه گوناگون


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location