تغییرات گسترده در ترکیب استقلال مقابل ذوب آهن


تغییرات گسترده در ترکیب استقلال مقابل ذوب آهن

استقلال در چارچوب هفته بیست و دوم لیگ برتر یکشنبه شب به دیدار ذوب آهن خواهد رفت و فرهاد مجیدی احتمالا تیمش را با ترکیبی متفاوت به میدان خواهد فرستاد. چرا که خستگی و مصدومیت بازیکنان اصلی دست او را برای این دیدار بسته است. نوشته تغییرات...

تغییرات گسترده در ترکیب استقلال مقابل ذوب آهن

خستگی و مصدومیت بازیکنان اصلی دلیل تغییرات احتمالی فرهاد مجیدی در ترکیب استقلال
نویسنده : خبرگزاری پارس فوتبال
تعداد نظرات کاربران : ۰ نظر
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ | ۱۸:۰۰
تغییرات گسترده در ترکیب استقلال مقابل ذوب آهن

استقلال در چارچوب هفته بیست و دوم لیگ برتر یکشنبه شب به دیدار ذوب آهن خواهد رفت و فرهاد مجیدی احتمالا تیمش را با ترکیبی متفاوت به میدان خواهد فرستاد. چرا که خستگی و مصدومیت بازیکنان اصلی دست او را برای این دیدار بسته است.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

فرهاد مجیدی در دیدار آینده استقلال با ذوب آهن ترکیب متفاوتی را به میدان خواهد فرستاد.

استقلال در شرایطی روز یکشنبه در چارچوب رقابت های هفته بیست و دوم لیگ برتر مقابل ذوب آهن به میدان می رود که چند ستاره خودرا به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد.

تاکنون غیبت وریا غفوری، محمد نادری و فرشید اسماعیلی به دلیل مصدومیت مقابل ذوب آهن قطعی است و سرمربی استقلال باید برای جایگزینی این نفرات اقدام کند.

از سوی دیگر فشردگی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا سبب خستگی برخی بازیکنان شده و به همین خاطر ممکن است فرهاد مجیدی به برخی بازیکنان دیگر نیز مقابل ذوب آهن استراحت بدهد.

با توجه به اینکه استقلال بعد از بازی با ذوب آهن دربی پایتخت مقابل پرسپولیس را نیز در پیش دارد، بی تردید آن مسابقه مجیدی و آبی ها اهمیت بیشتری دارد. از این رو سرمربی استقلال قصد دارد به برخی نفرات استراحت بدهد تا تیمش با ترکیب کامل و ایده آل مقابل پرسپولیس قرار بگیرد.

در این شرایط استقلال در مصاف با ذوب آهن با ترکیبی متفاوت به میدان خواهد رفت و احتمالا شاهد برخی نیمکت نشینی برخی ستاره های آبی ها باشیم.

گفتنی است؛ دیدار استقلال و ذوب آهن ساعت ۲۲:۱۵ روز یکشنبه ۱۹ اردیبهشت در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می شود.تبليغ
تبليغ

بيشترين بازديد امروز در گروه فوتبال داخلی


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location