هواوی 12 خرداد از نسخه دوم سیستم عامل هارمونی رونمایی خواهد کرد


هواوی 12 خرداد از نسخه دوم سیستم عامل هارمونی رونمایی خواهد کرد و در چند روز اخیر با انتشار تیزرهایی، از حضور محصولات دیگری در این رویداد خبر داده است. این شرکت ابتدا از عرضه هواوی واچ 3 و تبلت میت‌پرو پرو 2 در این رویداد خبر داد و اکنون...

هواوی ۱۲ خرداد از نسخه دوم سیستم عامل هارمونی رونمایی خواهد کرد و در چند روز اخیر با انتشار تیزرهایی، از حضور محصولات دیگری در این رویداد خبر داده است. این شرکت ابتدا از عرضه هواوی واچ ۳ و تبلت میت‌پرو پرو ۲ در این رویداد خبر داد و اکنون احتمال رونمایی از سری هواوی P50 هم در این تاریخ مطرح شده است.
پوستر جدیدی که برای تبلیغ مراسم ۱۲ خرداد منتشر شده، دو حلقه فلزی را نشان می‌دهد که احتمالا دوربین‌های بزرگ موجود در سری P50 هستند. پیش‌تر در رندرها دیده بودیم که هواوی P50 در ماژول دوربین عقب از دو حلقه بزرگ استفاده می‌کند که سنسورها درون آن‌ها کار گذاشته شده‌اند. در شایعات آمده که سنسور اصلی این گوشی سنسور ۱ اینچی IMX800 سونی خواهد بود. افزون بر این، سری P50 باید آخرین همکاری هواوی و لایکا باشد که البته به استفاده از برند لایکا محدود خواهد بود. یعنی در این خانواده فناوری‌های لایکا را روی پرچمداران هواوی نخواهیم دید.
حالا برای مراسم ۱۲ خرداد باید منتظر سیستم عامل هارمونی، هواوی واچ ۳، میت‌پرو پرو ۲ و شاید سری P50 باشیم. با این حال، بهتر است درباره معرفی سری P50 امیدوار نشویم چون هنوز با قطعیت نمی‌توان از معرفی این خانواده در رویداد پیش رو صحبت کرد.
معرفی نسخه دوم سیستم عامل هارمونی می‌تواند آغازگر مسیر جدید حرکت هواوی باشد. بنیان‌گذار و مدیرعامل هواوی، «رن ژنگفی» هفته پیش در یادداشتی داخلی به کارمندان این شرکت گفته بود که توسعه نرم‌افزار می‌تواند آینده آن‌ها را تغییر دهد و به کاهش تاثیر تحریم‌های آمریکا کمک کند.
هواوی از ماه مه ۲۰۱۹ با قرارگیری در فهرست تحریم‌های آمریکا با مشکلات زیادی روبرو شد. این شرکت حالا ظاهرا با ورود به حوزه‌های تجاری جدید قصد دارد روزنه‌های امید تازه‌ای برای خود ایجاد کرده و به ادامه رقابت فعالانه در بازار امیدوار باشد. ژنگفی می‌گوید این شرکت می‌تواند روی توسعه نرم افزارهایی مانند MindSpore، سیستم عامل ابری مبتنی بر هوش مصنوعی و سیستم عامل هارمونی برای دستگاه‌های مختلف تمرکز کند.بيشترين بازديد امروز در گروه فناوری


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location