26 مدل مانتو ابروبادی جدید، شیک ترین مانتو تابستانی


استفاده از مانتوهای جدید و به روز برای همه بانوان شیک پوش مهم است و اغلب ترجیح می دهند با آگاهی از مدل های جدید، بهترین انتخاب را داشته باشند، همانگونه که می دانید جنس پارچه مانتویی یکی از مهمترین معیارهای مانتو می باشد، از این رو ما قصد داریم در این مطلب مجموعه ایی از بروزترین مدل های مانتو ابروبادی که می توان گفت یکی از جدیدترین سبک های مانتو...

استفاده از مانتوهای جدید و به روز برای همه بانوان شیک پوش مهم است و اغلب ترجیح می دهند با آگاهی از مدل های جدید، بهترین انتخاب را داشته باشند، همانگونه که می دانید جنس پارچه مانتویی یکی از مهمترین معیارهای مانتو می باشد، از این رو ما قصد داریم در این مطلب مجموعه ایی از بروزترین مدل های مانتو ابروبادی که می توان گفت یکی از جدیدترین سبک های مانتو برای بهار و تابستان ۱۴۰۰ می باشند را معرفی نماییم.

مدل های مانتو ابروبادی برای بانوان شیک پوش

از جمله مانتوهای شیک و خاص که در سال ۱۴۰۰ ترند شده اند می توان به انواع مدل مانتو ابروبادی اشاره نمود که تنوع بالایی از نظر طرح و مدل دارند، این مانتوهای زیبا و خاص شامل انواع مدل مانتو فانتزی، مانتوهای رسمی و همچنین مانتوهای مجلسی می باشند که انتخاب فوق العاده ایی به عنوان مدل مانتو ۱۴۰۰ محسوب می گردند. این مانتوها با پارچه ابروبادی که مناسب فصل بهار و تابستان می باشند و برای سلیقه های مختلف مناسب هستند.

مانتوهای زنانه و دخترانه ابروبادی، استایلی خاص و شیک را به وجود می آورند و با کمی دقت و توجه می توانید به راحتی آنها را با انواع مدل شلوار و شال ست نمایید. این سبک مانتوها به خاطر نوع پارچه خاصی که دارند به عنوان مدل مانتو برای افراد لاغر و همچنین خانم های چاق استفاده می شوند و شما با هر استایلی می توانید از این مدل مانتو استفاده نمایید. در ادامه نمونه های زیبایی از انواع مانتوهای جدید و زیبا که با پارچه ابروبادی دوخته شده اند را می بینید که توسط طراحان مختلف طراحی و در تولیدی هایی در سراسر کشور دوخته شده اند.

مدل مانتو تابستانی جدید

مانتو و شلوار ابروبادی شیک

مانتو مجلسی با خرج کار پلنگی

مدل مانتو سفید کوتاه

مانتو پانچ جدید و شیک

مدل مانتو تابستانی بلند

مانتو نخی تابستانه

مانتو با پارچه ابر و بادی

مانتو مجلسی ساده و شیک

عکس مانتو بلند زنانه

مانتو تابستانه ۱۴۰۰مدل مانتو جدید و شیک زنانهمانتو کوتاه دخترانه برای تابستان

مانتو تابستانه جدید و شیک

مانتوهای نخی جدید و شیک

مانتو خنک تابستانی جدید

مدل مانتو تابستانه ۱۴۰۰

مانتو دخترانه شیک و جدید

مدل مانتو بلند برای تابستان ۱۴۰۰

مانتو فانتزی دخترانه

مدل مانتو جدید و شیک زنانه

مانتو مجلسی بلند با پارچه ابروبادی

مانتو تابستانی جدید و شیک

مانتو با پارچه ابروبادی سفید

مانتو جدید دخترانه

حال که با انواع مدل مانتو های زیبا و خاص در طرح و رنگ های مختلف با پارچه ابروبادی آشنا شدید پیشنهاد می کنیم از دیگر مطالب جدید و به روز ما در بخش های دیگر مجله هنر در خانه دیدن نمایید و با متنوع ترین مجموعه های ما آشنا شوید.

 

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید

بيشترين بازديد امروز در گروه مدل مانتو و پالتو

قاتل: زنم ناهارش آماده نبود او را کشتم!