نامزدهای شوراهای اسلامی فردیس اخلاق انتخاباتی را رعایت کنند


نامزدهای شوراهای اسلامی فردیس اخلاق انتخاباتی را رعایت کنند

کرج - ایرنا - فرماندار فردیس از نامزدهای انتخاباتی شوراهای اسلامی شهر و روستا در این شهرستان خواست در تبلیغات اخلاق مداری و رقابت سالم را رعایت کنند.

ابوالفضل اینانلو روز پنجشنبه در همایش توجیهی نامزدهای ششمین دوره انتخابات شورای شهر و روستا در سالن ولایت اداره ارشاد فردیس برگزار شد، افزود: تخلفات انتخاباتی کاندیداها رصد، ثبت می شود و با متخلفین مطابق قانون برخورد خواهد شد.

وی ادامه داد: رقابت فقط تا روز انتخابات است و بعد از آن همه باید رفاقت ها را آغاز و برای آبادانی شهر و شهرستان در کنار هم تلاش شود در هر جایگاهی که قرار دارید به مردم این شهرستان خدمت کنید .

اینانلو افزود: نظام جمهوری اسلامی بر اساس دموکراسی و رای مردم و مردم سالاری دینی بوده و از همان ابتدا ارکان نظام با رای مردم تعیین و به کاری گیری شده است.

وی به یکی از اصول اصلی کشور بحث انتخابات اشاره کرد و گفت: اقتدار نظام بر پایه مشارکت حداکثری و حضور پرشور پای صندوق های رای معنا پیدا می کند.

اینانلو ادامه داد: با توجه به گستردگی فضای مجازی و ایجاد ارتباطات جدید ، شیوه تبلیغات نیز تا حدودی تغییر یافته که در این زمینه لازم است کاندیداها به گونه ای عمل کنند که مرتکب تخلفات و عملکرد مغایر با قانون نشوند .

وی خرید و فروش رای و تخریب رقبا را از جمله تخلفات احتمالی برخی کاندیداها ذکر کرد و گفت: در صورت مشاهده این تخلفات برخورد جدی با متخلفان انجام خواهد شد و در این زمینه هیچ مماشاتی به عمل نخواهد آمد ؛ کاندیداها باید از قانون مطلع باشند و تمامی مواد قانونی تبلیغات را بدانند و به هواداران خود انتقال دهند زیرا در صورت تخلف و مشاهده آن برخورد جدی صورت خواهد گرفت.

وی بیان داشت: مردم آسوده خاطر باشند که صیانت از آرای آنان وظیفه ما است و همه تدابیر لازم جهت برگزاری انتخاباتی قانونمند اندیشیده شده و همه بایستی دست به دست هم دهیم تا با مشارکت حداکثری، انتخابات خوبی را رقم زنیم.

در این دوره ۲۱۴ نامزد انتخاباتی در شهر فردیس و ۷۹ نامزد انتخاباتی دیگر در مشکین دشت به رقابت می پردازند تعداد ۱۷۴ شعب اخذ رای شهرستان فردیس تعیین شده است.

انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا ۲۸ خردادماه جاری برگزار می شود.تبليغ
تبليغ

بيشترين بازديد امروز در گروه انتخابات


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location