انجمن های مردم نهاد جامعه را به مشارکت حداکثری تشویق کنند


انجمن های مردم نهاد جامعه را به مشارکت حداکثری تشویق کنند

خرم‌آباد - ایرنا - فرماندار خرم آباد گفت: مدیران انجمن های مردم نهاد آحاد جامعه را نسبت به مشارکت حداکثری در انتخابات 28 خرداد تشویق کنند.

به گزارش ایرنا، "جعفر طولابی" روز پنجشنبه در دیدار با مدیران انجمن های مردم نهاد با اشاره به اینکه حضور مردم به هر میزانی که بیشتر باشد بر تحکیم امنیت ملی و اقتدار نظام می افزاید اظهار داشت: مردم بزرگترین سرمایه اجتماعی نظام هستند و به هر اندازه‌ای که حضور آنها بیشتر باشد، شکست دشمنان قطعی تر است.

طولابی با بیان اینکه طی ۴۲ سال گذشته از عمر پر برکت انقلاب اسلامی مردم ایران اسلامی علی رغم همه مشکلاتی که داشته اند در صحنه های مختلف دفاع از انقلاب و نظام اسلامی نقش خود را ایفا کرده اند گفت: امروز دشمنان با تمام قوا به خصوص با فضای رسانه‌ای به میدان آمده اند که مردم را نسبت به نظام و انقلاب دلسرد کنند اما به لطف خداوند مردم ایران اسلامی هماهنگ بوده و همچون گذشته مشت مهمی را بر دهن دشمنان نظام انقلاب اسلامی خواهند زد.

وی تصریح کرد: نقش تک تک آرای مردم در جهت خنثی سازی توطئه های دشمنان تاثیرگذار بوده است.

وی اظهار داشت: با توجه به حوزه مجموعه تشکل‌های مردم‌نهاد انتظار داریم در این مدت باقیمانده تلاش کنند، با امیدبخشی و تشویق مردم نسبت به انتخابات پیشروی آنها را با مشارکت حداکثری به میدان بیاورند.

فرماندار خرم آباد گفت: در سطح شهرستان خرم آباد ۴۱۷ شعبه اخذ رای پیش‌بینی شده که ۱۹۸ در حوزه شهری و ۲۲۳ حوزه روستایی در نظر گرفته شده است.

طولابی افزود: از این تعداد ۲۸۲ شعبه ثابت و مابقی سیار هستند که این میزان نسبت به دوره گذشته برای تسهیل در کار مردم ۱۵ درصد افزایش داشته است. وی یادآور شد: اولین بار در خرم‌آباد برخی از اماکن را دو شعبه مستقر کردیم یکی شعبه ویژه خواهران و دیگری برادران تا مردم به راحتی بتوانند آرای خود را به صندوق های اخذ رای بیاندازند.

انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا ۲۸خرداد به طور همزمان در سراسر کشور برگزار می شود.



تبليغ
تبليغ


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location