تسهیلات حمایتی به مشاغل سینمایی آسیب دیده از کرونا پرداخت می‌شود


تسهیلات حمایتی به مشاغل سینمایی آسیب دیده از کرونا پرداخت می‌شود

همدان - ایرنا- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان از پرداخت تسهیلات حمایتی کرونا به کسب و کارهای آسیب دیده خبر داد و گفت: این تسهیلات به مشاغل سینمایی و سمعی بصری استان تعلق می‌گیرد.

«احمدرضا احسانی» روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: مرحله دوم ثبت نام اعطای تسهیلات حمایتی کرونا از طریق نامنویسی در سامانه کارا هفته آینده آغاز می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: به منظور حمایت از کسب و کارهای سینمایی و سمعی بصری آسیب دیده از کرونا و حفظ فرصت های شغلی و رونق هنرصنعت سینما این تسهیلات با سود ۱۲ درصد به متقاضیان پرداخت می‌شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان گفت: فعالان در مراکز پشتیبانی فنی سینمایی مانند استودیو و لابراتوارها، سینماها، موسسات سینمایی، آموزشگاه های آزاد سینمایی، تهیه کنندگان فیلم سینمایی، مستند و انیمیشن سینمایی می توانند از این تسهیلات بهره مند شوند.

احسانی افزود: این تسهیلات حمایتی به کسب و کارهای سینمایی مانند صدابردار، صداگذار، عکاس،کارگردان، تدوینگر و فیلمبردار و همچنین موسسات تهیه و تولید ابزار و تجهیزات نیز پرداخت می‌شود.

به گفته او فعالان و مدیران کسب و کارهای سینمایی و سمعی بصری متقاضی دریافت تسهیلات حمایتی، از روز ۲۲ خرداد ماه، برای ثبت تقاضا می‌توانند به سامانه کارا به آدرس https://kara.mcls.gov.ir مراجعه کنند.تبليغ
تبليغ


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location