240 میلیارد ریال در پایگاه‌های اورژانس بابل سرمایه‌گذاری شد


240 میلیارد ریال در پایگاه‌های اورژانس بابل سرمایه‌گذاری شد

ساری - ایرنا - رییس مرکز فوریت‌های پزشکی اورژانس 115 بابل گفت که در ایام کرونا چهار پایگاه اورژانس با اعتبار 240 میلیارد ریالی در این شهرستان افتتاح شد.

به گزارش ایرنا ، دکتر ابوالقاسم لعلی روز پنجشنبه در آیین افتتاح پایگاه اورژانس پیش بیمارستانی منطقه کیامهر واقع در محور شهرهای بابل و سیمرغ افزود : در ایام کرونا فعالیت های اورژانس بابل چندین برابر شده است که برای خدمت رسانی بهتر به شهروندان نیازمند به احداث پایگاه های اورژانس در مناطق پرجمعیت داشتیم.

وی ادامه داد: این مبلغ از محل اعتبارات دولتی و کمک خیرین برای احداث و تجهیز چهار پایگاه در پایگاه کمربندی امیرکلا ، پایگاه اورژانس احمد چاله پی، پایگاه دوم داخل دانشگاه علوم پزشکی و پایگاه کیامهرهزینه شده است.

لعلی گفت : همچنین با توجه به جمعیت زیاد و گستردگی جغرافیایی شهرستان بابل زمینه و مقدمات احداث پنج پایگاه دیگر نیز فراهم شده است که با افتتاح آنها تعداد پایگاه های اورژانس شهرستان بابل به ۲۰ مورد افزایش می یابد.

وی افزود : پایگاه اورژانس کیامهر که به ۴۰ هزار نفر از مردم محور بابل به سیمرغ خدمت رسانی می کند با کمک ۲۰ میلیارد ریالی خیرین و حدود ۶۰ میلیارد ریال دولتی ساخته و بهره برداری شده است.

دانشگاه علوم پزشکی بابل مستقل از دانشگاه علوم پزشکی مازندران است.تبليغ
تبليغ


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location