گران‌ترین نسخه فورد ماوریک 2022 چقدر می‌ارزد؟


گران‌ترین نسخه فورد ماوریک 2022 چقدر می‌ارزد؟

سرانجام پیکاپ کامپکت فورد ماوریک 2022 معرفی شد و پیکربندی آنلاین آن نیز راه‌اندازی گردید. قیمت این خودرو از 19995 دلار شروع می‌شود اما بیایید ببینیم با انتخاب تمامی آپشن های ممکن قیمت این پیکاپ کوچک به کجا خواهد رسید. باید گفت گران‌ترین...

سرانجام پیکاپ کامپکت فورد ماوریک ۲۰۲۲ معرفی شد و پیکربندی آنلاین آن نیز راه‌اندازی گردید. قیمت این خودرو از ۱۹۹۹۵ دلار شروع می‌شود اما بیایید ببینیم با انتخاب تمامی آپشن های ممکن قیمت این پیکاپ کوچک به کجا خواهد رسید. باید گفت گران‌ترین نسخه ماوریک ۲۰۲۲ با وجود تمامی آپشن ها ۴۲۳۸۵ دلار قیمت می‌خورد که خب شامل آپشن های زیادی نیز هست.

نسخه فول این خودرو با نام لاریات شناخته می‌شود که قیمت پایه ۲۵۴۹۰ دلاری داشته و با پیشرانه ۲.۵ لیتری هیبریدی عرضه می‌شود. انتخاب پیشرانه ۲ لیتری توربو باعث خواهد شد قیمت این خودرو به ۲۶۵۷۵ دلار برسد.

۵ پکیج سفارشی برای ماوریک در دسترس است هرچند خریداران مجبور هستند فقط پکیج فرست ادیشن ۱۴۹۵ دلاری با عناصر مشکی بدنه یا پکیج آفرود FX4 با قیمت ۸۰۰ دلار را انتخاب کنند. در واقع این دو پکیج را نمی‌توان باهم انتخاب کرد.

همچنین پکیج لاریات لاکچری ۳۳۴۰ دلاری نیز وجود دارد که شامل بسته ایمنی کو پایلوت ۳۶۰ فورد می‌باشد. پکیج یدک کشی ۷۴۵ دلاری نیز باعث می‌شود ماوریک عملکرد بهتری در کشیدن محموله‌های سنگین‌تر داشته باشد.

این پیکاپ همچنین با ۱۱ رنگ بدنه در دسترس است اما رنگ قرمز سایبر فقط مختص پکیج فرست ادیشن است. همچنین وسایل جانبی زیادی عرضه می‌شود که از جمله می‌توان به کیت جدا کننده محفظه بار ۳۰۰ دلاری، لاینر ۱۸۰ دلاری، نورپردازی محفظه بار ۲۰۰ دلاری و جعبه‌ابزار ۲۸۰ دلاری اشاره کرد.

داخل کابین نیز آپشن های دو رنگ قهوه‌ای و مشکی نیز وجود دارد. با انتخاب پکیج‌های یاد شده سیستم صوتی بنگ ‌اند اولوفسن با هشت بلندگو جایگزین نمونه استاندارد با شش بلندگو می‌باشد. در این بخش نیز وسایل جانبی همچون کنسول مرکزی ۳۹۰ دلاری، کف‌پوش‌های چهارفصل ۱۷۵ دلاری و خروجی برق ۱۱۰ ولتی با قیمت ۱۵۰ دلار وجود دارند.

فورد ماوریک ۲۰۲۲ از پاییز سال جاری میلادی روانه بازار خواهد شد. انتظار می‌رود این خودرو با نسخه‌های سفارشی و تریم های زیاد عرضه شود.


تبليغ
تبليغ

بيشترين بازديد امروز در گروه خودرو


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location