دومین کنفرانس بین‌المللی صیانت از منابع طبیعی و محیط‌ زیست به کار خود پایان داد


دومین کنفرانس بین‌المللی صیانت از منابع طبیعی و محیط‌ زیست به کار خود پایان داد

با معرفی مقالات برگزیده دومین کنفرانس بین‌المللی و پنجمین کنفرانس ملی صیانت از منابع طبیعی و محیط‌ زیست و اولین کنفرانس ملی مدیریت سبز پسماند به کار خود پایان داد.

به گزارش ایسنا، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه محقق اردبیلی در مراسم اختتامیه این همایش ها گفت: در برگزاری این همایش ها دو دانشگاه خارجی هم مشارکت داشته اند که فتح باب خوبی است و انتظار می رود در همایش های دیگر هم این روند ادامه داشته باشد.


داود سیف زاده اضافه کرد: این همایش ها هم از نظر سطح علمی مقالات و هم از نظر حضور محققان بین المللی دارای سطح بالایی بوده است.


بیتا معزی پور دبیر اجرایی اولین کنفرانس ملی مدیریت سبز پسماند گفت: در زمینه پسماند لیکنو سلولزی در سه بخش اجرایی، آموزشی و پژوهشی فعالیت هایی انجام داده ایم.
وی افزود: کارگاه اقتصاد مدیریت پسماند در ایران و کارگاه بررسی شرکت های دانش بنیان و فناور در مدیریت پسماند را در کنار کنفرانس برگزار کردیم.


زینب حزباوی دبیر اجرایی دومین کنفرانس بین‌المللی و پنجمین کنفرانس ملی صیانت از منابع طبیعی و محیط‌ زیست گفت: در بخش های عکاسی، مقالات شفاهی، مقالات پوستری، داوران مقاله و داوران جوان نفرات برگزیده را انتخاب کردیم.


وی اظهار کرد: در بخش عکاسی ۳ نفر برگزیده از دیدگاه مخاطبان و ۳ نفر برگزیده داوران، ۳ مقاله برتر شفاهی فارسی و ۳ مقاله برتر فارسی در بخش پوستر، یک مقاله خارجی شفاهی و ۲ مقاله خارجی در بخش پوستر، ۳ نفر داور برگزیده و ۳ نفر داور جوان برگزیدگان بخش های مختلف همایش ها بودند.

انتهای پیامتبليغ
تبليغ


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location