مشارکت مردم در انتخابات تبلور جمهوریت نظام است‌


مشارکت مردم در انتخابات تبلور جمهوریت نظام است‌

قزوین - ایرنا - رییس مجمع نمایندگان استان قزوین مشارکت مردم در انتخابات را تبلور جمهوریت نظام دانست و گفت: مردم باید به کاندیدایی رای دهند که دارای برنامه‌ای جامع و مدون باشد.

لطف‌الله سیاهکالی عصر پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: مشارکت مردم در انتخابات در واقع جمهوریت نظام را در عرصه بین المللی به منصه ظهور می‌گذارد.

وی با بیان اینکه سال ۱۴۰۰ برای نظام و جهان سال مهمی است، تصریح کرد: مردم ایران با هدایت عالمانه امام راحل نظام ۲۵۰۰ ساله شاهنشاهی و دیکتاتوری را از پای درآورد و از این رو حق مردم است که مسوولان و خدمتگزاران خود را به صورت مستقیم و یا غیرمستقیم انتخاب کنند.

این نماینده مجلس با تاکید بر حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رای، افزود: مشارکت مردم در انتخابات به دشمنان ما و در عرصه بین المللی نشان می‌دهد که مردم، خود پای نظامشان ایستاده‌اند و بیش از ۴۰ سال است که آنان را از طراحی همه نقشه‌هایشان نیز مایوس ساخته اند.

رییس مجمع نمایندگان استان قزوین با اشاره به انتخاب کاندیدای اصلح ریاست جمهوری، تاکید کرد: ملت بزرگ ایران به کاندیدایی رای دهند که برای اقتصاد، تولید، معیشت، اشتغال و صادرات برنامه‌های تکمیلی داشته و به همراه تیم وزارتی خود و با اشرافیت تام و جامع بتواند مسایل و مشکلات کشور را حل و فصل کند.

سیاهکالی در خصوص انتخابات شورای شهر و روستا نیز اظهار داشت: در حوزه انتخابات شوراهای شهر و روستا نیز مردم افرادی مجرب و توانمند را در امر مدیریت مناطق خود انتخاب کنند که بتوانند در حوزه‌های انتخابیه خود بودجه و درآمدهای پایدار را پیش بینی کنند.

این نماینده مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: در حوزه انتخابات شورای شهر مردم نباید به دنبال چهره‌های شاخص سیاسی بروند بلکه باید افرادی را انتخاب کنند که در بخش مدیریت شهری دارای تخصص‌های لازم و تجربه‌های کافی باشند تا بتوانند گره‌ای از مشکلات شهرها را باز کنند.تبليغ
تبليغ


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location