افزایش دما وآلاینده ها برای البرز پیش بینی شد


افزایش  دما وآلاینده ها برای  البرز پیش بینی شد

کرج- ایرنا – مدیر کل هواشناسی البرز اعلام کرد که طی سه روز آینده افزایش آلاینده ها و دمای هوا برای این استان پیش بینی می شود.

آرش بهاروند احمدی به خبرنگار ایرنا گفت : تحلیل آخرین الگوهای پیش یابی حاکی از جوی پایدار در منطقه البرز مرکزی است که به موجب آن بعضی ساعات وزش باد، افزایش آلاینده ها و روند افزایش دما دوراز انتظار نخواهد بود.

این مسوول وضعیت هوای امروز پنجشنبه استان البرز را صاف، غبار محلی، بعضی ساعات وزش باد اعلام کرد و گفت: دمای کمینه وبیشنیه هوا طی این مدت بین ۱۸ تا ۳۷ درجه بالای صفر و سرعت وزش باد نیز ۴۰ کیلومتر در ساعت است.

وی بیان داشت: آسمان فردا جمعه استان صاف، غبار محلی، بعضی ساعات وزش باد و دماعی کمینه و بیشنیه بین ۱۹ تا ۳۸ درجه و سرعت باد نیز ۳۲ کیلومتر در ساعت پیش بینی می شود.

بهارونداحمدی خاطرنشان کرد: هوای شنبه هفته آینده البرز، صاف، غبار محلی بعضی ساعات وزش باد با سرعت۲۴ کیلومتر و کمترین وبیشترین دما طی این مدت بین ۲۰ تا ۳۹ درجه بالای صفر خواهد بود.

مدیر کل هواشناسی استان البرز آسمان روز یکشنبه هفته آینده صاف همراه باغبار محلی پیش بینی کرد و اظهارداشت: دمای کمینه و بیشینه هوا طی این مدت در استان بین ۲۱ تا۴۰ درجه بالای صفر و سرعت وزش باد ۲۰ کیلومتر در ساعت است.

روز دوشنبه آسمان البرز صاف و غبارسرعت وزش باد ۲۰ کیلومتر در ساعت و دمای کمینه و بیشنیه بین ۱۹ تا ۳۹ درجه بالای صفر پیش بینی شده است.تبليغ
تبليغ

بيشترين بازديد امروز در گروه البرز


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location