شمار مبتلایان جدید به کرونا در استان مرکزی به 123 مورد رسید


شمار مبتلایان جدید به کرونا در استان مرکزی به 123 مورد رسید

اراک - ایرنا - رئیس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی اراک گفت: شمار مبتلایان جدید به ویروس کرونا در استان مرکزی بر اساس آخرین یافته‌های آزمایشگاهی طی 24 ساعت گذشته به 123 مورد رسید.

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اراک دکتر سید " محمد جمالیان" افزود: از مجموع بیماران جدید شناسایی شده، ۲۳ نفر در بیمارستان‌های استان بستری شده اند که تحت مراقبت قرار دارند و خدمات تخصصی درمانی را دریافت می‌کنند.
وی بیان داشت: ۱۰۰ نفر از بیماران جدید شناسایی شده نیز به صورت سرپایی بوده اند که تا زمان منفی شدن جواب آزمایش و درمان نهایی در منزل قرنطینه شده‌اند.
رییس دانشگاه علوم پزشکی اراک تاکید کرد: با احتساب ۱۲۳ مورد ابتلای جدید، تعداد موارد مبتلا به کرونا از زمان شیوع این ویروس تاکنون به ۶۱ هزار و ۵۸۵ نفر رسیده است.

جمالیان بیان داشت: در این مدت ۲ مورد فوتی در اثر ابتلا به ویروس کرونا در استان مرکزی گزارش شده که بر این اساس تعداد فوتی ها به ۲ هزار و ۱۳۴ نفر رسیده است.
شیوع ویروس کرونا از اسفندماه سال ۹۸ آغاز شد و استان مرکزی پس از قم در زمره نخستین استان‌هایی بود که موارد ابتلا در آن مشاهده شد.تبليغ
تبليغ


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location