کارکنان بسیجی شهرداری پاکدشت برای برگزاری انتخابات آماده شدند


کارکنان بسیجی شهرداری پاکدشت برای برگزاری انتخابات آماده شدند

تهران- ایرنا- شهردار پاکدشت گفت: کارکنان بسیجی شهرداری پاکدشت به منظور کمک به خلق حماسه حضور مردم در انتخابات 28 خرداد، به صورت آماده باش کامل قرار گرفتند.

محسن تاجیک روز پنجشنبه در همایش یکهزار نفری بسیجیان شهرستان پاکدشت که در مصلی نماز جمعه این شهرستان برگزار شد اظهار داشت: امروز شرکت در انتخابات و کمک به برگزاری باشکوه آن، وظیفه‌ای شرعی، عقلانی و ملی است و شهرداری پاکدشت نیز تمام توان خود را به منظور تحقق این مهم به کار بسته است.
وی افزود: امروزبیش از هزار نفر بسیجی شهرداری با هدف توانمندسازی، بصیرت افزایی و بسیج تمامی امکانات بویژه در کنار هم گرد آمده‌اند تا ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های انقلاب اسلامی، شهدا و امام راحل، بار دیگر با رهبر معظم انقلاب تجدید عهد کنند که برای حفظ ا نقلاب اسلامی و ناامید کردن دشمنان در مأیوس نمودن مردم، از هیچ تلاشی فروگذار نکنند.
وی تصریح کرد: تمامی ارکان شهری، از کارکنان ستادی، نیروهای خدماتی، پرسنل آتش‌نشانی و تمامی ادوات و تجهیزات شهرداری پاکدشت آماده خدمت رسانی به مردم در روز اخذ رأی می‌باشند و هر جا که مسوولان، به توان و ظرفیت نیروهای شهرداری نیاز داشته باشد، آماده خدمت رسانی به آنان هستیم.
تاجیک گفت: بسیجیان شهرداری پاکدشت آماده‌اند تا با تمام توان، زمینه حضور مردم را انتخابات پیش رو با خدمت رسانی مناسب به شهروندان فراهم کنند.
وی اظهار داشت:امروز پس از گذشته بیش از ۴۲ سال از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، بسیج به دوران بالندگی و پویایی خود رسیده و لازم است تا از این توان، در تمام ارکان جامعه استفاده کرد.
شهردار پاکدشت تأکید کرد: بسیجیان در طول استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی به ویژه در دوران هشت سال دفاع مقدس، توان و کارآمدی خود را به نمایش گذاشتند و امروز در عرصه انتخابات، باید این نقش را با فراهم کردن شرایط حضور مردم در این رویداد مهم سیاسی به منصه ظهور برسانند.
وی با اشاره به این که پرسنل شهرداری پاکدشت پیش قراول تمامی صحنه ها و حماسه‌های نظام بوده‌اند تصریح کرد: خانواده بزرگ شهرداری پاکدشت در روز بیست و هشتم خرداد ماه با حضور در پای صندوق های رای ،عظمت و شکوه حضور خود را به رخ دشمن خواهند کشید.
وی با اشاره به آغاز تبلیغات رسمی نامزدهای شوراهای اسلامی گفت: شهرداری ۵۰ مکان را در مناطق سه گانه شهرداری برای تبلیغات ۱۱۱ نامزد شورای شهر پاکدشت در نظر گرفته و انتظار می‌رود تا طرفداران این افراد، اقلام تبلیغاتی را در این اماکن نصب کنند.
تاجیک گفت: در صورتی که طرفداران نامزدها اقلام تبلیغاتی را در اماکنی خارج از نقاط تعیین شده نصب کنند، شهرداری نسبت به امحاء آن اقدام خواهد کرد.
انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی، روز ۲۸ خرداد برگزار می‌شود.
انتخابات شورای شهر در سه شهر پاکدشت ، شریف آباد و فرون آباد برگزار می‌شود.
شورای شهر پاکدشت ۹ عضو، فرون آباد پنج عضو و شریف نیز ۵ عضو دارد.تبليغ
تبليغ


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location