باخت تیم لوکوموتیو در سوپر لیگ فوتبال ساحلی روسیه


رقابت‌های فوتبال ساحلی سوپر لیگ روسیه با برگزاری چند مسابقه پیگیری شد.


باخت تیم لوکوموتیو در سوپر لیگ فوتبال ساحلی روسیه

رقابت‌های فوتبال ساحلی سوپر لیگ روسیه با برگزاری چند مسابقه پیگیری شد.

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، رقابت‌های فوتبال ساحلی سوپر لیگ روسیه امروز با برگزاری چند دیدار پیگیری شد که در یکی از حساس‌ترین بازی‌ها تیم لوکوموتیو مسکو با ستارگان ایرانی خود (محمد احمد زاده و امیر حسین اکبری) به مصاف تیم دلتای روسیه رفت.

در بخش اول این دیدار بازیکنان تیم دلتا توانستند در دقیقه ۲:۲۳ گل اول خود را به ثمر برسانند، اما بازیکنان تیم لوکوموتیو در دقیقه ۵:۰۶ گل تساوی را به ثمر رساندند. نیمه اول با نتیجه یک - یک به پایان رسید.

دلتایی‌ها بخش دوم این بازی را طوفانی آغاز کردند و توانستند در دقایق ۱۶:۵۹، ۱۸:۰۵ و ۱۸:۴۶ گلزنی کنند و نتیجه را ۴ بر یک کنند. لوکوموتیوی‌ها در دقیقه ۲۰:۰۶ توانستند یکی از گل‌های خورده را جبران کنند.

در بخش سوم این بازی بازیکنان لوکوموتیو توانستند موقعیت‌های زیادی را بر روی دروازه تیم دلتا خلق کنند و در دقیقه ۲۴:۲۳ به گل سوم خود دست یافتند.

در مجموع این دیدار با نتیجه ۴ بر ۳ به صود تیم دلتا به پایان رسید. دلتایی‌ها با این برد ۱۷ امتیازی شدند و جایگاه دوم جدول را از لوکوموتیوی‌ها گرفتند. لوکوموتیو با ۱۵ امتیاز در رده سوم جدول جای گرفته است.

بیشتر بخوانید

قرعه کشی لیگ برتر فوتبال ساحلی برگزار شد

انتهای پیام/


تبليغ
تبليغ

بيشترين بازديد امروز در گروه ورزشی


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location