مقصد بعدی سنگربان بارسلونا مشخص شد؟


مقصد بعدی سنگربان بارسلونا مشخص شد؟

نتو گلر برزیلی بارسا به احتمال زیاد راهی باشگاه اورتون خواهد شد.

به گزارش "ورزش سه"، نتو دو سال پیش از والنسیا به بارسلونا پیوست؛ در حالی که سابقه دو فصل بازی برای یوونتوس را نیز در کارنامه داشت. او با علم به اینکه ذخیره تراشتگن خواهد بود، قبول کرد به بارسلونا بیاید و اغلب در کوپا دل ری شانس بازی پیدا کرد و تقریبا ذخیره دائمی گلر آلمانی بود.

مقصد بعدی سنگربان بارسلونا مشخص شد؟

قرارداد نتو 4 ساله به ارزش 35 میلیون یورو(26 ثابت و 9 میلیون بندهای متغیر) بود ولی گلر برزیلی دیگر تمایلی برای ماندن در بارسلونا ندارد. او زمستان گذشته نیز قصد جدایی داشت ولی یک مصدومیت مانع شد او به هدفش برسد.

مقصد بعدی سنگربان بارسلونا مشخص شد؟

خوان لاپورتا رئیس بارسلونا با جدایی نتو مخالفتی ندارد و مشتاق است تا اینیاکی پنیا و آرنائو تناس از تیم های پایه، فصل بعد دروازه بان های دوم و سوم باشگاه باشند. حتی این امکان وجود دارد که جوردی ماسیپ گلر وایادولید که محصول آکادمی لاماسیاست، به بارسا برگردد.

طبق ادعای اسپورت، نتو مورد علاقه اورتون قرار گرفته و بارسلونا هم مخالفتی با این انتقال ندارد. اگر توافق نتو با اورتون نهایی شود و رقم مورد نظر باشگاه انگلیسی هم معقول باشد، گلر برزیلی بالاخره از بارسا جدا خواهد شد. او در اورتون باید با جوردن پیکفورد رقابت کند.تبليغ

بيشترين بازديد امروز در گروه ورزشی


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location