حاجی بابایی: شرکت مردم در انتخابات اقتدار دولت آینده را رقم می‌زند


حاجی بابایی: شرکت مردم در انتخابات اقتدار دولت آینده را رقم می‌زند

خرم‌آباد - ایرنا - رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: شرکت مردم در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اقتدار دولت آینده را رقم می زند.

به گزارش ایرنا، حمیدرضا حاجی بابایی روز سه شنبه در همایش بزرگ فرهنگیان حامیان حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رییسی در میدان امام خمینی (ره) خرم‌آباد بیان کرد: ملت بزرگ ایران می دانیم که شما از برخی مسوولان و عملکردها رضایت ندارید.

وی افزود: امروز ملت بزرگ ایران با همه سختی ها و مشکلات تحمل شده وارد حماسه بزرگی می شود و می دانیم در کشور کسانی هستند که برای زندگی روزمره مشکل دارند و نیازمند تقویت عدالت هستیم و جوانان پرشور بیکار هستند.

وی اظهار داشت: می‌دانیم عده ای حالت قهر دارید و شما با قرآن و خدا و عاشورا و کربلا قهر نمی کنید قهر شما با مسوولانی است که نتوانستند خوب مدیریت کنند.

حاجی بابایی با بیان اینکه ۲۸ خرداد فقط انتخابات برای ریاست جمهوری نیست، ادامه داد: ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ تدارک برای حرکت ملی، فراجناحی و مردمی و بارشی از طرف نظام است.

وی عنوان کرد: سرمایه اجتماعی اعتماد مردم آسیب دیده است و ۲۸ خرداد اعتماد عمومی را افزایش می دهد و بین مردم اخوت ایجاد می کند.

حاجی بابایی با بیان اینکه حجت الاسلام و المسلمین رییسی در پیام ثبت نام اعلام کرد بعنوان نیروی مستقل وارد کارزار شده است، گفت: ۸۰ میلیون نفر در این کشور را زیر چتر نظام مقدس جمهوری اسلامی از عدالت برخوردار کند.

وی افزود: این حضور برای حفظ نظام و ملت است، در این کشور هزاران نفر به شهادت رسیدند و میلیون ها نفر خون جگر خوردند و ملت ایران در ۴۲ سال گذشته سختی هایی را تحمل کرده و این مردم با شرافت ترین و با غیرت ترین مردم در طول تاریخ هستند.

وی اظهار داشت: در این کشور ۸۰ میلیون نفر جز عده ای قلیل همه پایبند به اسلام و نظام هستند و مردم از انقلابشان خسته نشدند و همان جمعیت سال ۵۷ که برای انقلاب اسلامی آمدند، برای تشییع جنازه شهید سلیمانی نیز آمدند.

وی ادامه داد: شهید سلیمانی نماد ارزش های جمهوری اسلامی است شهید سلیمانی نماد انقلاب اسلامی و ارزش های و تصویری زیبا از انقلاب شکوهمند جمهوری اسلامی است اگر انقلابی گری شهید سلیمانی است ما قبول داریم.

رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: ملت ایران شهید سلیمانی را قبول دارند که با ایجاد ملت دیدار و رفاقت می کرد محبوب است و انقلاب نیازمند انقلابی گری است.

وی افزود: در طول ۴۲سال گذشته هر افتخاری داشتیم به دلیل انقلابی بودن است انقلاب گری یعنی کسیکه خودش را برای ایران، مردم و اسلام قربانی کند.

وی اظهار داشت: انقلابی کسی است که در ۴۲ سال گذشته از رانت استفاده نکرده است و حجت الاسلام و المسلمین رئیسی آمده انقلابی گری و نه لیبرالی حکومت کند.

حاجی بابایی ادامه داد: امروز کشور و اقتصاد درگیر این تفکر است امروز درگیر این تفکر هستیم این تفکر می گوید معلم استخدام نکنیم نیروی شرکتی می گیرم اما انقلابی گری می گوید معلم باید با شخصیت استخدام و در اختیار نظام باشد و و این نوع نگاه به آموزش و پرورش را رهبری قبول ندارد.

وی اظهار داشت: وزیری می گوید بزرگترین افتخار این است که کاری کردم بودجه آموزش پرورش کم شود.

وی با بیان اینکه امروز برای اینکه دولت آینده نیاز به اقتدار و قدرت دارد و اقتدار با رای ملت حاصل می شود، عنوان کرد: دولتی می تواند با اقتدار مشکل بیکاری را رفع کند باید از قدرت برخوردار و انقلابی باشد.

حاجی بابایی اضافه کرد: این مردم دین خود را به نظام ادا کردند و در ۲۸ خرداد ماه بازهم حماسه دیگری خلق خواهند کرد.

وی اظهار داشت: چرا امروز دشمنان نمی توانند سیاست های صدر اسلام را در مورد مقام معظم رهبری پیاده کنند چون این مردم قدرتمندانه ایستادند.

وی ادامه داد: در دنیای امروز پاک تر از رهبر و بهتر از اسلام و عاشورا و کربلا نیست اما در این مسیر عده ای با عملکردشان مردم را عصبانی کردند و مشکلات ایجاد شد و رهبر عزیز انقلاب فردا با ساعت ۱۹با ملت ایران صحبت خواهند کرد.

حاجی بابایی عنوان کرد: ملت ایران را برای دفاع از اباعبدالله (ع) دعوت می کنند اگر سردار سلیمانی بود کوچه به کوچه، مسجد به مسجد از علی دفاع می کرد.

وی ادامه داد: شهید سلیمانی هر آنچه داشت در طبق اخلاص گذاشت و تکه تکه شد برای اینکه رهبر بماند و امروز در بین ملت ایران جاودانه است.

وی اظهار داشت: دشمن گفته است در ایران مردم پای صندوق های رای حضور پیدا نمی کنند تا جایگاه شهید سلیمانی را بشکند و ۲۵۷ رادیو صدای فارسی دنیا ۲۴ ساعته کار می کنند تا ۲۸ خرداد را نقطه ذلت مردم ایران کنند اما ۲۸ خرداد روز عزت و شرافت و اقتدار ملت ایران است و رادیوهای بیگانه سر جای خود خواهند نشست.

وی با بیان اینکه حجت الاسلام و المسلمین رئیسی از خانواده ای ریشه دار و سالم است اگر می دانستم ایشان با رهبری، ملت و نظام زاویه دار می شود قدمی برنمی داشتم، ادامه داد: می دانم اگر وی دولت تشکیل دهد ۸۰ میلیون نفر را برادری می کند و عدالت اجتماعی ایجاد می کند و دزدان بیت المال را معرفی می کند.

حاجی بابایی عنوان کرد: حرف اول این است پای صندوق رای بروید و به هرکس دوست دارید رای دهید حتی اگر شده رای سفید دهید پای صندوق بروید، جز رهبری من به هیچ کس وابسته نیستم و یک ریال کار اقتصادی نکردم.

وی گفت: امروز برای دفاع از حق مردم آمده ام و اگر رای قدرتمندانه دهیم تحریم ها با سرعت برداشته می شود و چرخ اقتصاد به حرکت درمی آید نشاط جامعه را فرا خواهد گرفت رضایت مندی روز به روز بیشتر می شود.

وی افزود: بنده از اقتصاد و بودجه و آمار و ارقام اطلاع دارم می شود از سال ۹۶ همسان سازی حقوق درست کردیم و رتبه بندی معلمان را انجام دادیم و استعمار نوین و برداشتیم و جوانان را تحت عنوان شرکتی و خدماتی به بیگاری نگرفتیم.

وی اظهار داشت: در طول یک روز همه شرکت ها را منحل کردیم و معلمان شرکتی را استخدام کردیم جوانان باید درآمد امن داشته باشد.

وی ادامه داد: در جمهوری اسلامی باید مسوول بود و مثل خوانین زندگی کرد و کسیکه مسوولیت دارد باید بداند که تمام توانش را برای مردم صرف کند.

وی عنوان کرد: این مشکلات نتیجه اعتقاد است نه تحریم این نتیجه تحریم است کسی باید در جمهوری اسلامی مسوول باشد که بفهمد بی درآمدی به چه معناست.

رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: از این پس از دولت آینده اختلاف و جنگ و دعوای کشوری نمی خواهیم اصلاح طلب و اصولگرا نمی خواهیم انقلابی می خواهیم.

وی افزود: هیچ کس اجازه ندارد کسی را بگویند تو نباش و هرکس تا دیروز هرکس بوده بیاید ما با ۸۰ میلیون جمعیت کار داریم، دعواها را کنار بگذاریم و ما به ارای ملت برای حکومت اسلامی نیاز داریم.

وی اظهار داشت: مردم ولی نعمت هستند، ضدانقلاب کسی است که مردم و شهیدان را فدای خود می کند انقلابی کسی است که خود را فدای مردم می کند.

حاجی بابایی ادامه داد: نماز شب بخوان ها بروید همه مردم را دعوت به رای دادن کنید.

وی اظهار داشت: نباید کسی را رها و میدان داری کرد و هر کس رای دهد ولی نعمت است.

وی ادامه داد: فرهنگیان بدانندحجت الاسلام و المسلمین رئیسی در مورد آموزش و پرورش نگاه حاکمیتی دارد اگر سند تحول و رتبه بندی اجرایی می شد امروز مشکلی نداشتیم و دولتی را قبول داریم که اولویت اولش آموزش و پرورش باشد.

وی عنوان کرد: ملت ایران تحریم ها رد می شود و روزهای خوبی پیش رو است و معیشت بهتر می شود تردید نکنید.

وی خطاب به مردم لرستان گفت: مردمی که در ۴۲ سال گذشته زینت نظام بودند در آرا جزو رتبه های اول بودند باید در لرستان سازندگی بیشتر می شد.

وی تاکید کرد: این شرایط در شان این استان نیست باید در هر جا به اندازه ای که نیاز است کار شود و بارانی ببارد که همه ایران را خیس کند پس همگان باید در پای صندوق های رای حاضر شویم و اقتدار خود را به جهانیان نشان دهیم.

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ۲۸ خرداد جاری همزمان با سراسر کشور در لرستان برگزار می شود.

حتما بخوانید: سایر مطالب گروه انتخابات

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید

بیشترین بازدید یک ساعت گذشته

فال روزانه امروز 3 فروردین 1402