پنج حادثه در اصفهان 17 مصدوم و 2 کشته برجاگذاشت


پنج حادثه در اصفهان 17 مصدوم و 2 کشته برجاگذاشت

اصفهان- ایرنا- وقوع سه حادثه رانندگی و 2 فقره غرق شدگی روز چهارشنبه در اصفهان در مجموع 17 مصدوم و 2 کشته داشت.

مدیر حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: ساعت ۱۱ و ۱۳ دقیقه امروز یک دستگاه خودروی سواری سمند در محور تیران به فریدن واژگون شد که پس از اعلام به اورژانس پیش‌بیمارستانی۲ واحد امدادی از اورژانس و یک واحد امدادی از هلال احمر به محل اعزام شدند.
غفور راستین افزود: در این حادثه ۶ نفر شامل یک مرد، دو زن و سه کودک مصدوم و پس از دریافت خدمات اولیه درمانی به بیمارستان شهید رجایی داران منتقل شدند.
داران در غرب استان اصفهان قرار دارد.
وی درباره تصادف ۲ دستگاه خودروی سواری سوناتا و پژو پارس در اتوبان فرودگاه اصفهان بیان کرد: این حادثه ۶ مصدوم شامل یک زن و پنج مرد داشت که پنج نفر از آن‌ها توسط سه واحد امدادی به بیمارستان آیت الله کاشانی منتقل شدند و یکی از مصدومان که برای انتقال یه بیمارستان رضایت نداد در محل حادثه به صورت سرپایی درمان شد.
مدیر حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان همچنین خاطرنشان کرد: ساعت ۱۵ و ۱۰ دقیقه امروز ۲ پسر بچه تبعه افغانستان در زاینده‌رود حدفاصل خانه هنرمندان و پل خواجو غرق شده بودند که توسط نیروهای امدادی خارج و توسط آمبولانس اورژانس ۱۱۵ به بیمارستان الزهرا(س) منتقل شدند.
وی اشاره کرد: ساعت ۲۰ و ۱۶ دقیقه چهارشنبه شب نیز در یک ویلا در چادگان یک مرد ۳۵ ساله که غرق شده بود از آب خارج شد و پس از دریافت خدمات اولیه درمانی به بیمارستان بوعلی چادگان منتقل شد.
چادگان در ۱۲۵ کیلومتری غرب اصفهان قرار دارد.
راستین درباره واژگونی یک دستگاه خودروی سواری پراید در ساعت ۲۰ و ۴ دقیقه در کیلومتر ۱۰ جاده خوانسار روستای ویست گفت: در این حادثه یک پسر ۱۵ ساله و یک مرد ۳۵ ساله جان خود را از دست دادند.
وی تصریح کرد: سه پسر ۱۲ تا ۱۴ ساله نیز در این سانحه رانندگی مصدوم و به بیمارستان فاطمیه خوانسار منتقل شدند.
ویست در ۳۰ کیلومتری غربی شهرستان خوانسار در دل پیشکوه های زاگرس و مقابل زردکوه قرار دارد.تبليغ

بيشترين بازديد امروز در گروه حوادث


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location