پشیمانی گلشیفته فراهانی از عکس های برهنه اش / افتضاح بود! + جزییات


پشیمانی گلشیفته فراهانی از عکس های برهنه اش / افتضاح بود! + جزییات

رکنا: گلشیفته فراهانی هم مانند خیلی از مهاجرت کرده های ایرانی می گوید در دره سقوط کرده است و از برهنگی در سینمای هالیوود و مجله مبتذل پشیمان است و از آن به عنوان افتضاح نام می برد.

گلشیفته فراهانی بازیگر زن ایرانی که چندسال پیش از کشور خارج شد. گلشیفته فراهانی درایران بازی های بی نظیری را ایفا کرده بود. گلشیفته فراهانی پس از خروج از ایران در عرصه بین المللی خوش درخشید. گلشیفته فراهانی بین 100 بازیگر زن مقام زیباترین زن را از آن خود کرد. گلشیفته فراهانی با کریستوس دورجه والکر ازدواج کرد.

به گزارش رکنا، گلشیفته فراهانی در یک مصاحبه درباره نقش برهنه اش در فیلم گفت: فریب خوردم قرار نبود بدن برهنه ام در فیلم باشد گفته شده بود رعایت می کنند اما ناگهان دیدم بدن برهنه ام در فیلم است.

وی درباره عکس های برهنه اش در مجله مبتذل نیز گفت: اگر به او روزها برگردم هرگز این کار را نخواهم کرد خیلی افتضاح بود افتضاح! پدرم مادرم و خواهرم را خیلی اذیت کردم پشیمانم اما از صخره سقوط کردم !

گلشیفته فراهانی: چرا برهنه شدم؟!

گلشیفته فراهانی در فیلمی به نام« سنگ صبور» نقش یک روسپی افغانی را بازی می کند که بعد از جدایی از همسرش به دنبال رقاصی می رود. گلشیفته در این فیلم به صورت کامل عریان می شود. او در این فیلم همه حالات و سکنات یک روسپی در هنگام ارتباط با مشتریانش را بازی می کند.

سازنده این فیلم درباره فیلمش می گوید که شاید اگر گلشیفته نبود او این فیلم را نمی ساخت!

این مطلب از صفحه وبگردی تهیه شده و فقط جنبه سرگرمی دارد

منبع: شایا نیوزتبليغ

بيشترين بازديد امروز در گروه چهره‌های هنری


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location