لو رفتن فیلم عقد دنیا جهانبخت و مهرادجم قبل طلاق ! + فیلم


لو رفتن فیلم عقد دنیا جهانبخت و مهرادجم قبل طلاق ! + فیلم

رکنا: مهراد جم و دنیا جهانبخت این بار از هم جدا شدند و مهراد جم به ایران بازگشت. اما گریه های دنیا جهانبخت و فیلم هایی که منتشر می کند.

دنیا جهانبخت یکی از اینفلوئنسرهای اینستاگرامی است. دنیا جهانبخت حواشی زیادی را از قدیم تا کنون برای خود ساخته است. چندی پیش رابطه دنیا جهانبخت و مهرادجم یکی از داغ ترین اخبار در فضای مجازی بود. پس از بارداری دنیا جهانبخت ، مهراد جم خبر بازگشتش به ایران را منتشر کرد. دنیا جهانبخت نیز سکوت خود را شکست و دلیل ورود مهراد را به ایران فاش کرد.

به گزارش رکنا، دنیا جهانبخت و مهراد جم این بار سناریوی دیگری برای جذب مخاطب اجرا می کنند. این جمله ای است که مخاطبان هر باره بیان می کنند. برخی از چهره های اینستاگرامی برای معروفیت خود حواشی زیادی را در فضای مجازی ایجاد می کنند، قسمت جذاب این داستان ها مخاطبان هستند که از اهداف آنان مطلع هستند اما باز هم محو داستان های آن ها می شوند.

این بار دنیا جهانبخت با گریه و بغل لایو می گذارد و از رفتن مهراد صحبت می کند، فیلم عقدشان را انتشار می دهد و از عواطفش می گوید.

چند روزی است که خبر جدایی دنیا جهانبخت و مهراد جم در فضای مجازی پخش شده و حتی اخبار رسمی هم در این مورد منتشر شد اما جهانبخت در لایو دیشب حرف های مهمی زد.در لایو یکشنبه 14 شهریور 1400 به این نکته اشاره کرد که کل ماجرای جدایی انها در طول 2 هفته اتفاق افتاده است و مهراد بچه را رها کرده است.رابطه جنجالی مهراد جم و دنیا جهانبخت به طلاق کشید.

او در پاسخ به یک کاربر که این اقدامات را نمایشی برای دروغ بودن بچه دار شدن خواند گفت نه بچه نیفتاده است. در حالی که گریه می کرد گفت بچه به دنیا خواهد آمد.گفتنی است روز گذشته بهمن بابازاده خبرنگار موسیقی خبر داد: پس از پی گیری های تهیه کننده مهراد جمپو علاقه این خواننده برای بازگشت به ایران و فعالیت مجاز پس از طی مراحل قانونی مجدد، گفته م یشود مهراد جم به زودی به ایران باز میگردد.

توضیحات دنیا جهابخت

اره بچه ها ما ازدواج کردیم بچه دار شدیم ولی به قسمت زندگی دیگه مهراد تو ایران مونده بود، خانواده اش فشار زیادی روش داشتن که برگرد ایران وطنت، هر روز باهاش تماس میگرفتن گریه میکردن که برگرد دلمون برات تنگ شده.

مادرش گفت تو خودت بچه ای و نمیتونی از پس بچه بربیای لطفا برگرد ایران. به گزارش وقت صبح او ادامه داد از طرف دیگه دوستاش همینطور، همکاراش همه و همه هر روز با ویدیو کالهاشون و تماساشون ازش درخواست میکردن که برگرد و ابراز دلتنگی شدید می کردند.

همینطور تهیه کننده سابقش بهش قول داد که شرایطی رو فراهم کنه که بتونه ایران به کارش ادامه بده و خب برای یه خواننده طبیعتا خوندن در کشور خودش لذتبخش تره تا موندن تو تنهایی و غربت.

دیگه همه اصرار زیادی داشتن و من هم از خودم و بچه گذشتم چون میدونستم از پسش برمیام.

با هم به تفاهم رسیدیم و قرار شد که همینروزا

برگرده و پیش خانواده اش باشه من وظیفه خودم دونستم که توضیح مختصری داده باشم و این قضیه رو تموم کنیم نگران من هم نباشید هم مامانم پیشمه هم خدا هم بچه ام.

استوری اول دنیا جهانبخت راجع به طلاق از مهراد جم

سلام دوستان عزیزم بچه ها در مورد رابطه من و مهراد که پدر بچه ام هست خواستم یه توضیحی بدم خدمتتون که دیگه نپرسید، طی صحبتهایی که مهراد جم با خانواده و تهیه کننده سابقش جناب هادی حسینی داشتن و همینطور بنا به خواسته قلبی خود مهراد جم و علاقه اش به بازگشت به ایران ایشون تصمیم گرفتن که به کشور برگردن و بعد از گذراندن مراحل قانونی در ایران به فعالیتشون ادامه بدن.

من با وجود تمام شرایط سختی که پیش رو دارم و همینطور نزدیک شدن به تایم زایمان و خیلی مسائل دیگه پذیرفتم که ایشون برگردن و به خواسته ایشون و خانوادشون احترام میذارم.

برای ایشون آرزوی خوشبختی و موفقیت میکنم و خواستم اطلاع داده باشم که بنده هیچ رابطه ای ندارم. از توضیح اضافه معذورم.

این مطلب از گروه وب گردی است و فقط جنبه سرگرمی دارد.

آیا این خبر مفید بود؟
1 0

حجم ویدیو: 1.08M | مدت زمان ویدیو: 00:00:08بيشترين بازديد امروز در گروه گوناگون


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تغییر رنگ چشم طبیعی به صورت طبیعی و با ادویه و مواد غذایی امکان دارد؟