استاندار مازندران، برتر در ارتقای شاخص‌های حوزه کسب و کار معرفی شد


استاندار مازندران، برتر در ارتقای شاخص‌های حوزه کسب و کار معرفی شد

ساری - ایرنا - اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی ایران ، احمد حسین زادگان، استاندار مازندران را به عنوان استاندار برتر در ارتقای شاخص‌های محیط کسب‌وکار معرفی کرده است.

به گزارش ایرنا، غلامحسین شافعی رئیس اتاق بازرگانی ایران طی نامه‌ای پنج استاندار را که بهترین عملکرد را در شاخص کسب و کار در فصل بهار سال جاری داشتند معرفی و از آنان تقدیر کرده است که حسین زادگان استاندار مازندران یکی از آنها است .

استان مرکزی، آذربایجان غربی، زنجان و سمنان هم چهار استان دیگری هستند که فعالیت استاندارنشان به خاطر ارتقای شاخص‌های محیط کسب‌وکار مربوط به فصل بهار سال جاری مورد تقدیر قرار گرفته است.

در نامه رییس اتاق بازرگانی ایران به استاندار مازندران که نسخه ای از آن در اختیار ایرنا قرار گرفت ، از اقدامات صورت گرفته توسط حسین زادگان و دستگاه‌های اجرایی مرتبط بابت ارتقای شاخص‌های محیط کسب‌وکار مربوط به فصل بهار سال جاری تقدیر شده است.

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران براساس ماده ۴ قانون بهبود مستمر محیط کسب‌وکار، عملکرد سیاست‌گذاران و تصمیم­‌گیران کشور را به صورت ملی، استانی، فصلی و فعالیتی پایش می کند.

طرح پایش ملی محیط کسب‌وکار به صورت فصلی از سال ۱۳۹۵ و طرح ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی مرتبط با محیط کسب‌وکار به صورت سالانه از سال ۱۳۹۷ اجرایی شد و نتایج آنها نیز به صورت عمومی منتشر می‌شود.

بر اساس نتایج حاصل از پایش ملی محیط کسب‌ وکار ایران در بهار ۱۴۰۰، رقم شاخص مازندران، ۴.۵ از ۱۰ (نمره بدترین ارزیابی، ۱۰ است) محاسبه شده که وضعیت این شاخص در مازندران نسبت به ارزیابی فصل گذشته (زمستان) ۱۳۹۹، یک نمره بهتر شده است.

پیش از این اوایل شهریور سال جاری هم علی طالبی، رییس مرکز مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی وزارت کشور طی نامه ای به احمد حسین زادگان، اعلام کرده بود دکه استانداری مازندران در عملکرد سال ۹۹ وزارت کشور سطح عالی را کسب کرد.
کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location