یک از پنج؛ فقط رضا اسدی فیکس شد


یک از پنج؛ فقط رضا اسدی فیکس شد

رضا اسدی از ابتدا در ترکیب پرسپولیس قرار گرفته است

فقط یکی از خریدهای جدید در ترکیب اصلی پرسپولیس قرار گرفته است.

به گزارش طرفداری، یحیی گل محمدی از میان خریدهای جدید پرسپولیس فقط به اجبار به رضا اسدی از ابتدا مقابل استقلال تاجیکستان بازی داده است. پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات 5 بازیکن جدید خرید؛ علیرضا ابراهیمی، علی نعمتی، رضا دهقانی، حامد پاکدل و رضا اسدی.

امشب پرسپولیس باید با استقلال تاجیکستان بازی کند و از میان 5 نفر بالایی، فقط رضا اسدی در ترکیب اصلی قرار گرفته است. یحیی گل محمدی به هیچ عنوان حاضر نشده در یک بازی تک حذفی ریسک کند و ترجیح داده از بازیکنانی که فصل گذشته در اختیار داشته و از هماهنگی بالاتری دارند، استفاده کند. به طور مثال علیرضا ابراهیمی از روز اول در تمرینات پرسپولیس حاضر شده بود ولی یحیی باز هم ترجیح داد از سیدجلال حسینی و فرشاد فرجی که در مرحله قبلی هم عضوی از تیم پرسپولیس بوده و برای این تیم بازی کردند استفاده کند.

در خصوص رضا اسدی هم یحیی گل محمدی مجبور شد از او استفاده کند چرا که احمد نوراللهی از این تیم جدا شده و کمال کامیابی نیا هم مصدوم است و این موضوع باعث شد یحیی چاره ای جز استفاده از رضا اسدی نداشته باشد.

این نکته زمانی جالب تر می شود که به شب گذشته برگردیم، جایی که فرهاد مجیدی بازیکنانی مثل زبیر نیک نفس، جعفر سلمانی و آغاسی را فقط با چند جلسه تمرین و بدون اینکه هماهنگی با تیم داشته باشند، به زمین فرستاد و این موضوع برای استقلال گران تمام شد چرا که در بازی این تیم به وضوح می شد ناهماهنگی بین بازیکنان را دید.

بيشترين بازديد امروز در گروه ورزشی


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location