پژو 207 دو رنگ در تهران مشاهده شد


پژو 207 دو رنگ در تهران مشاهده شد

شرایط نابسامان بازار خودرو ایران طی چند سال اخیر سبب شده تا خودروسازان داخلی با مشکل تنوع محصولات روبرو شوند. از این رو شاهد عرضه تیپ‌های مختلفی از محصولات

شرایط نابسامان بازار خودرو ایران طی چند سال اخیر سبب شده تا خودروسازان داخلی با مشکل تنوع محصولات روبرو شوند. از این رو شاهد عرضه تیپ‌های مختلفی از محصولات ایران خودرو و سایپا بودیم که با استفاده از جذابیت‌های بصری و آپشن‌های بیشتر، سعی در جلب توجه مخاطبان داشته‌اند. پس از عرضه کوییک دورنگ توسط سایپا، اکنون پژو 207i دو رنگ توسط ایران خودرو در حال عرضه به مصرف‌کنندگان است.

پژو 207 دو رنگ نخستین بار در جریان مراسم رونمایی از تارا معرفی شد. در آن زمان تصاویری از این خودرو با دو تریم رنگی مشکی – قرمز و سفید – قرمز منتشر شدند که تصاویر ضبط شده از این خودرو در سطح شهر،‌ آن را با تریم رنگی مشکی – قرمز نمایش می‌دهد. در 207 دو رنگ دستگیره‌های درب، فریم آینه‌ها، قاب چراغ‌های مه شکن، دستگیره در صندوق و سقف خودرو رنگ متفاوتی دارند که تاکنون تنها نسخه قرمز رنگ را از ایران خودرو شاهد بوده‌ایم. همچنین انتظار می‌رود قطعاتی در داخل کابین با رنگ متفاوت مشاهده شوند. به جز موارد گفته شده، تفاوت دیگری میان پژو 207 دو رنگ و پژو 207 دنده‌ای وجود نخواهد داشت.

تصاویری که توسط خبرنگار خودروبانک از این خودرو در سطح شهر ضبط شده، پژو 207 دو رنگ را در حال حمل توسط یک خودروبر نشان می‌دهد و پلاک تبلیغاتی ایران خودرو نیز روی آن مشاهده می‌شود. به نظر می‌رسد این خودرو در حال انتقال به یکی از نمایندگی‌های فروش ایران خودرو است و بزودی شاهد عرضه آن توسط این شرکت خواهیم بود. انتظار می‌رود قیمت نهایی پژو 207 دو رنگ، بین قیمت پژو 207 دنده‌ای و پژو 207 دنده‌ای پانوراما یعنی در محدوده 200 میلیون تومان تعیین شود.
بيشترين بازديد امروز در گروه خودرو


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location