پارک جمشیدیه پاتوق سارق موتورسیکلت‌های گران قیمت+ جزئیات


پارک جمشیدیه پاتوق سارق موتورسیکلت‌های گران قیمت+ جزئیات

سرکلانتر یکم پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری متهمی خبر داد که کمتر از یک دقیقه موتورسیکلت‌های شهروندان را در پارک جمشیدیه سرقت می‌کرد.

سرهنگ محمد کالوسی سرکلانتر یکم پلیس پیشگیری تهران بزرگ اظهار کرد: در پی دریافت خبری مبنی بر سرقت موتورسیکلت‌های گرانقیمت شهروندان در پارک جمشیدیه پایتخت، ماموران کلانتری ۱۲۳ نیاوران نسبت به بررسی موضوع وارد عمل شدند.

وی افزود: پس از انجام تحقیقات تکمیلی مشخص شد که متهم موتورسیکلت شهروندانی که برای سپری کردن اوقات فراغت خود به پارک جمشیدیه می‌آمدند، را در فرصتی مناسب سرقت می‌کند.

سرهنگ کالوسی تصریح کرد: پس از رصد این منطقه توسط همکارانم، متهم پرونده حین سرقت موتورسیکلت پارک شده در حاشیه پارک مذکور شناسایی و در یک اقدام ضربتی دستگیر شد.

وی افزود: متهم در اعترافات خود اعلام کرد که موتورسیکلت‌های گران قیمت را مورد هدف خود قرار داده و در یک فرصت مناسب آن‌ها را به سرقت می‌برده و پس از آن نیز اموال مسروقه را به یک واسطه با قیمت ۲ الی ۳ میلیون تومان به فروش می‌رسانده است.

سرکلانتر یکم پلیس پیشگیری پایتخت با بیان اینکه رابط خریدار این پرونده نیز دستگیر شد، بیان کرد: ارزش مالی موتورسیکلت‌های مسروقه هر کدام حدود ۸۰ میلیون تومان است.

وی با بیان اینکه متهم این موتورسیکلت‌ها را کمتر از یک دقیقه به سرقت می‌برده است، گفت: شهروندان نسبت به ایمن کردن موتورسیکلت‌های خود دقت بیشتر داشته باشند و از قفل دیسک، ردیاب، قفل چرخ و ... استفاده و وسیله نقلیه شان را در معابر عمومی به حال خود رها نکنند.

بيشترين بازديد امروز در گروه گوناگون


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location