سفر رئیس پارلمان عراق به قاهره برای دیدار با مقامات مصر و شیخ الازهر


سفر رئیس پارلمان عراق به قاهره برای دیدار با مقامات مصر و شیخ الازهر

شفقنا- رئیس پارلمان عراق به پایتخت مصر سفر کرده جایی که قرار است با رئیس جمهوری و دیگر مقامات این کشور، شیخ الازهر، دبیرکل اتحادیه عرب و رئیس پارلمان عربی دیدار کند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از خبرگزاری رسمی عراق (واع)، دفتر...

شفقنا- رئیس پارلمان عراق به پایتخت مصر سفر کرده جایی که قرار است با رئیس جمهوری و دیگر مقامات این کشور، شیخ الازهر، دبیرکل اتحادیه عرب و رئیس پارلمان عربی دیدار کند.

به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از خبرگزاری رسمی عراق (واع)، دفتر اطلاع رسانی «محمد الحلبوسی»، رئیس مجلس نمایندگان (پارلمان) این کشور بامداد امروز (چهارشنبه) با صدور بیانیه ای، اعلام کرد که در سفری رسمی به همراه یک هیئت پارلمانی، وارد شهر قاهره، پایتخت مصر شده است.

بنا بر آن چه در این بیانیه آمده، الحلبوسی در جریان سفر خود به قاهره، به طور جداگانه با هر یک از «عبدالفتاح السیسی» و «مصطفی مدبولی»، رئیس جمهوری و نخست وزیر مصر، «عبدالوهاب عبدالرزاق» و «حنفی الجبالی»، روسای مجالس سنا و نمایندگان این کشور، «احمد الطیب»، شیخ الازهر، «احمد ابوالغیط»، دبیرکل اتحادیه عرب و «عادل العسومی»، رئیس پارلمان عربی دیدار خواهد کرد.

خبر اصلی را در واع ببینید

انتهای پیام

fa.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام

بيشترين بازديد امروز در گروه گوناگون


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location