الکاظمی در دیدار دبیرکل اتحادیه عرب: لازم است کشورهای عربی روی پای خود بایستند


الکاظمی در دیدار دبیرکل اتحادیه عرب: لازم است کشورهای عربی روی پای خود بایستند

شفقنا- نخست وزیر عراق  در بغداد پذیرای دبیرکل اتحادیه عرب و هیات همراه وی بود. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از خبرگزاری عراق(نینا)، در این دیدار درباره مسائل کنونی در عرصه عربی و منطقه ای، اوضاع کشورهای عربی، آخرین تحولات قضیه فلسطین...

شفقنا- نخست وزیر عراق در بغداد پذیرای دبیرکل اتحادیه عرب و هیات همراه وی بود.

به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از خبرگزاری عراق(نینا)، در این دیدار درباره مسائل کنونی در عرصه عربی و منطقه ای، اوضاع کشورهای عربی، آخرین تحولات قضیه فلسطین و نقش اتحادیه عرب در تقویت مسیر مثبت در این پرونده ها بحث و تبادل نظر کردند.

الکاظمی در این دیدار با اشاره به نقش اتحادیه عرب در نزدیک کردن دیدگاهها، کاهش تنش ها و تقویت حضور عربی در عراق تاکید کرد: عراق در روابط خارجی خود مسیر ترجیح زبان گفتگو به جای تنش و درگیری را دنبال می کند. عراق به ضرورت اعتماد کشورهای عربی به خود و استقبال از تبادل نظرهای بین برادران معتقد است.

احمد ابوالغیط دبیرکل اتحادیه عرب نیز در این دیدار از بازگشت عراق به ایفای نقش منطقه ای و عربی خود تمجید کرد و آن را بازگشت پیروزمندانه ای خواند که پیامدهای مثبتی روی همه پرونده های منطقه ای و عربی از جمله پرونده های تقویت امنیت و ثبات و توسعه پایدار در منطقه خواهد داشت.

خبر را در نینا و الفرات ببینید

انتهای پیام

fa.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام
بيشترين بازديد امروز در گروه گوناگون


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location