ادعای عجیب مردی درباره ارتباط با آدم فضایی‌ ها


ادعای عجیب مردی درباره ارتباط با آدم فضایی‌ ها

یک مرد آمریکایی ادعا می‌کند آدم فضایی‌ ها یک میکرو تراشه در بدنش قرار دادند که زندگی‌ اش را تغییر داد.

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان،به نقل از 24.ae؛ یک مرد آمریکایی به نام استیو کولبرن ادعا می‌کند که بیگانگان با قرار دادن یک تراشه نانو در بازوی او زندگی کاری و شخصی اش را نابود کردند. او در این باره گفت: "صد‌ها بار توسط یک بشقاب پرنده که برای بیگانگان خاکستری بوده، ربوده شده است". استیو توضیح داد این حادثه از زمانی که او شیء اسرارآمیزی که بر روی درخت آووکادو معلق بود را دید و آن را لمس کرد، آغاز شد .

استیو درباره اتفاقاتی که در فضا برایش رخ داد، گفت: "آدم فضایی‌ها، برای بررسی بدنم من را به ایستگاه پزشکی بردند و سپس به من گفتند روی تخت دراز بکشد. وقتی به زمین بازگشتم هیچ چیز مثل قبل نبود. بنابراین من فکر می‌کنم بیگانگان یک میکرو تراشه در بدنم قرار دادند که زندگیم را تغییر داد."

استیو گفت: "وقتی اولین ماجرای ربودن فضایی به پایان رسید، دیدگاه من نسبت به زندگی تغییر کرد و همزیستی با زندگی روی زمین برایم سخت‌تر شد. گاهی اوقات احساس می‌کنم کار‌هایی که مردم انجام می‌دهند برایم اهمیتی ندارد." علی‌رغم این واقعیت، استیو ادعا کرد که همسرش نیز مورد ربوده شدن مشابهی قرار گرفته، او پیشنهاد کرد که این رویداد دلیل طلاق نهایی آن‌ها بوده است. استیو در ادامه گفت: "تمایل من برای تحقیق در مورد ماوراء الطبیعه باعث شد شغلم را از دست بدهم."

شایان ذکر است هنگامی که این مرد آمریکایی از تجهیزات پزشکی برای بررسی تراشه‌ای که در بدنش قرار گرفته بود، استفاده می‌کرد به دلیل بی‌توجهی به شغلش، اخراج شد.

بیشتر بخوانید

آیا حیات کره زمین به کشف موجودات فرازمینی گره خورده است؟

انتهای پیام/

حتما بخوانید: سایر مطالب گروه فناوری

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید
منتخب امروز

بیشترین بازدید یک ساعت گذشته

جنجال ساعت رولکس 12 هزار دلاری نتیجه امام خمینی ! + عکس یاسمن اشراقی