کوچک کردن بینی در خانه همراه با استفاده از زنجبیل


از شکل بینی خود راضی نیستید؟ آیا می خواهید بینی خود را کوتاه کنید؟ در اینبخش از تازه های‌ سلامت مجله تالاب با احترام بـه تقاضای شـما کاربران عده ای از روش های‌ راحت و طبیعی برای کوچک کردن بینی شـما وجوددارد. چگونه بینی خود را کوچکتر...

از شکل بینی خود راضی نیستید؟

آیا می خواهید بینی خود را کوتاه کنید؟

در اینبخش از تازه های‌ سلامت مجله تالاب با احترام بـه تقاضای شـما کاربران عده ای از روش های‌ راحت و طبیعی برای کوچک کردن بینی شـما وجوددارد.

چگونه بینی خود را کوچکتر کنیم؟

این تمرینات ساده و دستور العمل های‌ طبیعی اسـت ،کـه شـما میتوانید بـه اسانی در خانه انجام دهید در حال حاضر نیاز نیست بـه شکل زشت بینی خود فکر کنید ؛

شـما می‌توانید ان را بـه طوری کـه میخواهید تصور کنید این مقاله در مورد چگونگی کاهش اندازه بینی بـه طور طبیعی مطالبی را در اختیار شـما قرار

کوچک کننده ی بینی

چگونه می‌توان بینی خودرا با نکات ساده دریک شب، کوتاه نمود ؟
شکل دادن بینی شـما:

همه ی ما اندازه های‌ مختلف و شکل های‌ متفاوت از بینی را داریم، بعضی از مردم از شکل بینی خود راضی نیستند و می‌خواهند ان را کوچکتر و نازک تر کنندبرای رسیدن بـه این هدف، لازم نیست کـه جراحی زیبایی داشته باشید، گزینه های‌ ساده و راحت وجوددارد کـه بـه شـما چهره ی تازه می‌دهد.

عده ای از تمرین های‌ طبیعی وجوددارد کـه باعث می‌شود بینی شـما کوچکتر شود شـما همچنین میتوانید آرایش رابا استفاده از یک روش ساده انجام دهید ،تا بینی خودرا کوچک کنید.

همراه با ورزش و آرایش، عده ای از دستور العمل های‌ طبیعی اسـت، کـه کمک می‌کند تا بینی خودرا کوچکتر و نازک تر بـه دسترس دید دربیاورید ؛ بینی تیز و کوچک ،سمبل زیبایی اسـت، شـما میتوانید شکل بینی رابا روش های‌ ساده و راحت تغییر دهید.

محلول کوچک کننده بینی

چگونه میتوان بینی خودرا با ورزش کردن کوچک کرد ؟
چگونگی کاهش اندازه بینی با ورزش :

در این جا عده ای از تمرینات ساده کـه بینی شـما را کوچکتر میکند ؛ برای شـما شرح می‌دهیم این تمرینات ساده را میتوانید در زمان های‌ کوتاهی انجام دهید


کوتاه شدن بینی:

با گذشت زمان، بدن انسان شروع بـه ضعیف شدن میکند .

بـه همان شیوه با سن، شکل بینی نیز بـه علت ضعف استخوان ها و غضروف بینی تغییر می کنداین تمرین ساده، استخوان ها و غضروف های‌ بینی را قوی نگه می دارد.
انگشت اشاره را روی نوک بینی قرار دهید، ان را بـه آرامی فشار دهید.

با نگه داشتن انگشت روی بینی، فشار را بـه سمت پایین متمایل کنید ؛ هر وقت کـه زمان داشتید می‌توانید این تمرین را هر روز در هر کجا انجام دهید.


کوچک کردن و تغییر شکل بینی:

این تمرین ساده بسیار مفید خواهد بود هردو طرف بینی رابا انگشت اشاره فشار دهید.

با نیروی زیاد ؛ هوا را بـه بیرون بدمید .شـما می‌توانید این حرکت را برای هردو سوراخ بینی خود انجام دهید ؛ اینکار را 10-15 بار تکرار کنید.

این یک تمرین، ساده اسـت کـه شـما را قادر می سازد دقیقا همانگونه کـه می‌خواهید بینی خودرا شکل دهید.


تکان دادن بینی:

برای کوچک کردن بینی، روش های‌ دیگری نیز وجوددارد اینکار جهت ساخت عظلات بینی شـما مفید خواهد بود.

صورت خودرا ثابت نگه داشته و بینی خودرا بچرخانید.

شـما می‌توانید این تمرین را در هر زمان از روز انجام دهید اما برای رسیدن بـه نتایج بهتر، بـه طور منظم باید اینکار را انجام دهید.

این یک تمرین ساده برای داشتن بینی باشکل مناسب اسـت ؛ برای اینکار لبخند بزنید و بینی خودرا با کمک انگشتان خود بکشید.

اینکار بـه ساخت عضلات در دو طرف بینی شـما کمک خواهد کرد.

برای داشتن نتایج بهتر، 20 بار در روز و برای چند ماه اینکار راتکرار کنید.


ماساژ بینی:

این یک راه ایده آل برای کوچک کردن بینی اسـت عده ای از مزایای دیگر نیز وجوددارد، کـه می‌تواند سردرد را نیز درمان کند.

بینی خودرا از قسمت پل وسطی بـه طرفین ماساژ دهید و مراقب باشید کـه حتماً انگشتان خودرا به‌صورت دایره ای برروی بینی خود حرکت دهید ؛ با 5-7 بار تکرار در روز ودر زمان بسیار کوتاه، شـما نتایج را دریافت خواهید کرد.

ازبین بردن خط لبخند

با گذشت سن ؛ خط و چین و چروک هایی درصورت و اطراف بینی ظاهر میشود، کـه یکی از انها خط لبخند اسـت این، یک تمرین ساده برای کاهش میزان خط لبخند بشمار می‌رود.

هوا را بـه داخل بینی هدایت کرده و برای چند ثانیه نگه دارید، بـه طوری کـه در بینی خود حجم هوا را کاملا حس کنید .

اینکار را حداقل یکبار در روز برای داشتن نتایج بهتر، انجام دهید.

تنفس عمیق:

تنفس عمیق نیز ،یکیدیگر از ورزش های‌ ساده اسـت کـه کمک میکند تا بینی خودرا کوچکتر کنید این تمرین ساده را هر روز انجام دهید.

یکی از حفره های‌ بینی خودرا بسته و با حفره ی دیگر نفس بکشید ؛ پس از هر تنفس عمیق ؛ نفس خودرا برای 3 ثانیه نگه دارید، در دسترس عمق قرار گرفتن در هوا، سه ثانیه نگه داشتن هوا.

حال برای حفره ی دیگر نیز اینکار را تکرار کنید.

این تمرین را سه بار در روز در پکیج های‌ 10 تایی انجام دهید.


چگونه می توان بینی خود را با آرایش کردن کوچک نشان داد ؟

شـما میخواهید بـه یک مهمانی بروید و میخواهید زیبا بـه نظر برسید ؛ اما از ظاهر بینی خود راضی نیستید ؛ با یک روش ساده در آرایش کردن میتوانید کاری کنید کـه بینی شـما کوچکتر بـه نظر برسد.

از روشن کننده هایی استفاده کنید کـه از رنگ پوست شـما روشن تر هستند بـه همین ترتیب از رنگ تیره تر برای سایه انداختن.

مواد آرایشی را روی دو طرف بینی قرار دهید و ان را خوب مخلوط کنید بـه همین ترتیب، روشن کننده ها را بر روی نوک بینی اعمال کنید و ان را بـه خوبی ترکیب کنید این، باعث می‌شود بینی شـما فورا کوچکتر بـه نظر برسد.

کوچک کردن بینی با آرایش

نسخه های‌ خانگی جالب برای کوچک کردن بینی در خانه

چگونه می توان بینی خود را با یک دستور العمل طبیعی ساده کوچک کرد؟

عده ای از درمان های‌ طبیعی وجوددارد کـه میتواند بینی شـما را یک شبه کوچکتر کند ؛ در ادامه اینبخش از نمناک عده ای از دستور العمل های‌ خانگی راحت برای داشتن بینی کوچکتر در خانه را بـه شـما ارائه می کنیم :
زنجبیل:

یک لایه چسبنده از پودر زنجبیل و آب درست کنید، ان را روی ناحیه ای کـه میخواهید کوچک شود قرار دهید و پس از 15 دقیقه بشویید.

اینکار برای عده ای از افراد کـه ممکن اسـت دچار سوزش زیاد شوند توصیه نمی‌شود.

این دستورالعمل باورنکردنی را حتماً بـه کار ببندید.

Profile of pensive young Indian woman closing eyes, touching her nose bridge and thinking. Isolated view on white background.

یخ:چگونه با یخ بینی خود را کوچک کنیم ؟

یخ یکی از ساده‌ترین دستورالعمل هاست تا بینی شـما کوچکتر شود.

یک مکعب یخ را دریک پارچه تمیز قرار دهید و برروی بینی خود قرار دهید.

هر روز اینکار را بـه مدت چند دقیقه انجام دهید تا بینی کمتر پف کرده و بـه دلیل یخ و سرما کوچک می‌شود.

هشدار :هرگز و به هیچ وجه اگر دچار مشکلات سینوسی و دیگر مشکلات عفونی در هر قسمت از صورت خود هستید این روش را انجام ندهید .

از طرفی این روش نباید بـه مدت طولانی انجام شود ودر صورت مشاهده هر نوع ناراحتی باید انجام ان را متوقف کنید چراکه درصورت استفاده نامناسب و نابجای این روش ؛ عوارض جدی متوجه شـما خواهد شد .

خمیر دندان ؛ سرکه سیب و زنجبیل.

طرز تهیه این نسخه طبیعی کوچک کننده بینی ساده اسـت، نسخه ای کـه تاثیر ان عالی اسـت ؛ کافیست یک قاشق چایخوری خمیر دندان، یک قاشق چایخوری زنجبیل تازه و یک قاشق غذاخوری سرکه سیب رابا هم مخلوط مخلوط کنید و ترکیب بدست آمده را بـه مدت 30 دقیقه بر روی بینی خود قرار دهید فراموش نکنید کـه پیش از استفاده از محلول، بینی رابا آب و صابون شسته و خشک کنید.

بعد از گذشت مدت تعیین شده یعنی 30 دقیقه ترکیب روی بینی را توسط آب گرم از روی بینی خود پاک کنید و چنانچه احساس خشکی پوست دراین قسمت از صورت خود کردید ان رابا نرم کننده های‌ طبیعی مرطوب کنید.

اگر روزانه از این محلول استفاده کنید می‌توانید در عرض کمتر از ده روز تفاوت را در شکل ظاهری بینی خود احساس کنید.

خمیر دندان و کوچک کردن بینی

افرادی کـه در حین استفاده از ان متوجه سوزش یا قرمزی در بینی خود میشوند بایستی میزان زنجبیل را در ترکیب کم کنند.


خط پایان:

اگر شـما از شکل بینی خود راضی نیستید، لازم نیست نگران باشید ؛ گام های‌ ساده و راحت وجوددارد ،کـه زمان زیادی را برای انجام دادن ان در خانه صرف خواهید کرد کـه باعث می‌شود بینی شـما کوچکتر شود شـما میتوانید بینی خودرا با عده ای از تمرینات ساده و درمان های‌ طبیعی کوچکتر کنید.

شاید ساده‌ترین کاری کـه میتوانید انجام دهید، این اسـت کـه از پارچه های‌ تمیز و قالب های‌ یخ استفاده کنید و ان را روی بینی قرار دهید، تا بینی شـما کوچکتر شود.

از سوی دیگر، آرایش، یک راه ایده آل برای داشتن یه ظاهر کوچکتر از بینی شـما بشمار می رود.روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید

بيشترين بازديد امروز در گروه زیبایی


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
دلیل پرمویی زنان چیست و آیا پرمویی را می شود از بین برد؟