سید نزار پور موسوی، دعاخوان منتخب چهارمین جلسه ارتقاء دعاخوانان


چهارمین جلسه از پنجمین دوره ارتقاء دعاخوانان ممتاز کشور به صورت نیمه حضوری و مجازی به میزبانی شورای عالی قرآن برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری شبستان، چهارمین جلسه از پنجمین دوره ارتقاء دعاخوانان ممتاز کشور، چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ از ساعت ۱۸:۴۵ تا ٢۰:۳۰، به صورت نیمه حضوری و مجازی به میزبانی شورای عالی قرآن برگزار شد و دعاخوانان ممتاز با برقراری ارتباط دوسویه و برخط تصویری، در این جلسه شرکت کردند.

براساس این گزارش، در این جلسه سید عباس انجام، کارشناس و داور رشته دعاخوانی و رضا روان بخش کارشناس مقامات و نغمات ایرانی به تحلیل اجرای دعاخوانان پرداختند.


مرور مطالب جلسه قبل درمورد درآمد دستگاه سه گاه، همچنین تدریس و کارورزی گوشه های درآمد، مویه و مخالف سه‌گاه با مشارکت همه دعاخوانان، از مواردی بود که روان بخش به آن پرداخت.


مجید ایمانی از تهران،حجت‌الاسلام سید نزار پورموسوی از خوزستان و حجت‌الاسلام شهاب امانتچی از قم دعاخوانانی بودند که اجرای ایشان از زیارت اربعین مورد نقد و تحلیل قرار گرفت و در پایان اجرای سید نزار پورموسوی به عنوان اجرای منتخب چهارمین جلسه ارتقاء دعاخوانان تعیین شد.

لازم به ذکر است جلسات ارتقاء دعاخوانان در دوره اخیر، یک نوبت به صورت نیمه حضوری و یک نوبت به صورت مجازی در هرماه برگزار می شود.

پایان پیام/49

حتما بخوانید: سایر مطالب گروه قرآن و معارف

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید
منتخب امروز

بیشترین بازدید یک ساعت گذشته

کاش “عموپورنگ” این عکس لو رفته از “امیرمحمد” را هرگز نبیند/ تصویر