نمای بیرونی شورولت کوروت Z06 مدل سال 2023 رونمایی شد


نمای بیرونی شورولت کوروت Z06 مدل سال 2023 رونمایی شد

نمای بیرونی شورولت کوروت Z06 مدل سال 2023 قبل از وعده داده شده، رونمایی شد.

به گزارش خبرنگار صنعت،تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، کارخانه خودروسازی شورولت اعلام کرده بود که کوروت Z۰۶، ۲۰۲۳ را برای رونمایی کامل در ۲۶ اکتبر به نمایش می گذارد اما اکنون شورولت با نشان دادن طراحی بیرونی خودروی پرفورمنس، نمای کوروت موتور میانی را با طراحی ظاهری متفاوت و البته تهاجمی‌تر نشان داد.

عکس‌های جاسوسی نشان می‌دهد که این خودرو کوپه کاملا پوشیده شده و آنطور که شورولت قبلا اعلام کرده بود این کوپه با بال عقب عظیمی به بازار عرضه خواهد شد اما اکنون در عکس های جاسوسی گرفته شده خبری از بال های عظیم عقب نیست و گویی این کارخانه خودروسازی این امکان را به عنوان بخشی از یک بسته عملکردی اختیاری در اختیار علاقمندان قرار خواهد داد.

گفته می‌شود این خودرو ۵.۵ لیتری V۸ ‌از موتور مورد استفاده در ماشین مسابقه‌ای C۸.R استفاده می کند که می‌تواند ۶۱۷ اسب بخار قدرت تولید کند و نیرو را از طریق گیربکس منبع Tremec به چرخ‌ها منتقل می‌کند.

جدیدترین عکس از شورولت، اولین نمای واضح را در نمای بیرونی خودرو نشان می‌دهد که اکنون شاهد چرخ‌های منحصر به فرد و سایر تغییرات جزئی هستیم.

همه چیز در زیر کاپوت به نظر می‌رسد، اکنون دهانه مشبک جدید، طراحی ورودی اصلاح شده و شکافنده جلویی تهاجمی تر است. متاسفانه قسمت عقبی به خوبی نمایان نیست و شورولت آن را پوشانده است؛ اگرچه عکس‌های جاسوسی نشان دهنده طراحی سپر جدید، لوله‌های اگزوز چهارگانه و سایر ارتقاء اسپرت است.

شورولت تمام جزئیات را در روز سه شنبه ۲۶ اکتبر رونمایی می‌کند؛ انتظار داریم که با نزدیک شدن به تاریخ رونمایی خودرو، Chevy جزئیات بیشتری از Z۰۶ را ارائه دهد.

جزئیات پیشرانه هنوز مشخص نیست و ما از میزان به روزرسانی‌های داخلی به مدل با عملکرد بالا اطلاع نداریم، اگرچه انتظار ارتقاء داخلی قابل توجهی نداریم. شورولت Z۰۶ را برای سال ۲۰۲۳ عرضه می کند که احتمالاً به این معنی است که این خودرو به این زودی به نمایندگی‌های فروش نمی‌رسد. Chevy در دسترس بودن مدل را در پاییز امسال اعلام می‌کند.

انتهای پیام/


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید

بيشترين بازديد امروز در گروه اقتصادی


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
بهترین سریال های شبیه بازی مرکب که باید تماشا کنید