مرگ ناگهانی بازیگر تئاتر حین اجرای نمایش + فیلم


مرگ ناگهانی بازیگر تئاتر حین اجرای نمایش + فیلم

بازیگر تئاتر در حالی بر اثر مرگ ناگهانی حین اجرای نمایش جانش را از دست داد که حاضران خیال می کردند این اتفاق جزئی از نمایش است.

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، یک بازیگر تئاتر مشهور بولشوی مسکو در جریان تغییر دکور صحنه حین یک نمایش اپرای زنده کشته شد. گفته می‌شود «یوگنی کولش» ۳۷ ساله در هنگام تغییر صحنه مسیر اشتباه را طی کرده و تصادفا زیر سازه پرده تئاتر که در حال پایین آمدن بود قرار گرفت. بنا به گزارش نیویورک پست این در حالی بود که بازیگران و نوازندگان ارکستر بدون آنکه متوجه این اتفاق شوند ناخودآگاه برای لحظاتی به کار خود ادامه دادند. برخی از حاضران گفتند متوجه حادثه شده، اما در ابتدا تصور می‌کردند این اتفاق بخشی از نمایش تئاتر بوده است.

بیشتر بخوانید

مرگ ناگهانی کشیش حین سخنرانی در کلیسا!

در تصاویر منتشر شده بازیگران تئاتر و نوازندگان اپرا که با دیدن این صحنه وحشت زده دست خود را تکان داده و درخواست کمک می‌کنند دیده می‌شوند. بنا به گزارش رسانه‌های محلی در یکی از تصاویر منتشر شده صدای یکی از مجریان اپرا شنیده می‌شود که بلند فریاد می‌زند: «نگه دارید، به آمبولانس زنگ بزنید. سازه پرده تئاتر به یک نفر برخورد کرده. خون زیادی دیده می‌شود.»

بنا به گزارش BBC حاضران روی صحنه موفق به نجات جان این جوان نشدند. تیم اورژانس پزشکی نیز پس از حضور در محل حادثه مرگ این جوان را اعلام کرد.

پلیس روسیه تحقیقات در مورد این حادثه را آغاز کرده است.

انتهای پیام/
بيشترين بازديد امروز در گروه فناوری


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
اختصاصی/ می‌توان دز دوم، واکسن متفاوتی دریافت کرد؟