معاون استاندار: تهران در بسیاری از شاخص‌ها عقب است


معاون استاندار: تهران در بسیاری از شاخص‌ها عقب است

تهران_ ایرنا_ معاون سیاسی و اجتماعی استانداری تهران گفت: این استان بر خلاف اسمش در بسیاری از شاخص‌های کشوری از جمله در سرانه‌های آموزش و پرورش، بهداشت و درمان و ورزش عقب است.

به گزارش ایرنا، شکرالله حسن بیگی روز چهارشنبه در آیین معارفه استاندار جدید تهران اظهارداشت: کار کردن در استان تهران بسیار سخت و تنها اسمش قشنگ است و وقتی مدیران برای کار کردن به این منطقه می آیند متوجه می شوند که تهران در بسیاری از شاخص ها دچار عقب ماندگی و کمبود شده است.

وی ادامه داد: در مدت سه سال از فعالیت انوشیروان محسنی بندپی با تشکیل جلسات و کارگروه های متعدد تلاش کردیم این کمبودها را کاهش دهیم و در بخش درمان و آموزش و پرورش اقدمات مهمی صورت گرفت.

به گفته معاون سیاسی و اجتماعی استانداری تهران، عنصر معجزه آور در امر مدیریت، محبت است که استاندار سابق تهران بر اساس این عنصر به موفقیت دست یافت.

وی با نقل حدیثی از امام صادق (ع)، یادآوری کرد: دینداری، تواضع، بذل و بخشش افزایش محبت می کند و محسنی بندپی با این سه عنصر کارها را پیش می برد.

حسن بیگی خاطرنشان کرد: استاندار سابق تهران همواره در جلسات با اخلاق و رفتاری پسندیده با مدیران و حتی کارشناسان برخورد می کرد و با اجرای برنامه های مختلف فرهنگی تلاش کرد که دینداری را در سطح جامعه ترویج کند.

به گزارش ایرنا، آیین معارفه «محسن منصوری» که روز یکشنبه هفته جاری رای اعتماد هیات دولت را دریافت کرده بود، ظهر امروز با حضور وزیر کشور به عنوان یکی از جوان‌ترین استانداران کشورمان در جریان است و وی جایگزین "انوشیروان محسنی بندپی" شده است.

منصوری به عنوان نخستین استاندار تهران در دولت آیت الله دکتر سیدابراهیم رئیسی، متولد خرداد ۱۳۶۳ در شهرستان ورامین و دارای مدرک کارشناسی مکانیک (گرایش ساخت و تولید) از دانشگاه شهید رجایی تهران و کارشناسی ارشد مدیریتی آموزشی از دانشگاه تهران است.

وی پیش از این عضو شورای عالی جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران، معاون بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی و مدیرعامل و نایب رییس هیات مدیره بنیاد علوی و مدیرعامل و عضو مؤسس و هیات مدیره بنیاد کرامت آستان قدس رضوی بوده است.

در سابقه کاری استاندار جوان تهران، مشاور نایب رییس کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی، فرماندار شهرستان ورامین، مشاور استاندار تهران، معاون حوزه وزارتی وزارت آموزش و پرورش و مدیر دفتر همکاری های وزارت آموزش و پرورش و حوزه های علمی و دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان سراسر کشور به چشم می خورد.

«انوشیروان محسنی بندپی» استاندار قبلی تهران از روز ۲۱ آذر ماه ۱۳۹۷ به عنوان سکاندار این استان انتخاب شده بود.
کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
قطری ها و یک جاذبه گردشگری جدید: هتل شناور گردان دوستدار محیط زیست (+عکس)