ابوترابی‌فرد: باید به معضلات اجتماعی تهران بیش از پیش توجه شود


ابوترابی‌فرد: باید به معضلات اجتماعی تهران بیش از پیش توجه شود

تهران_ ایرنا_ امام جمعه موقت تهران تاکید کرد: باید بیش از پیش به معضلات اجتماعی نظیر کودکان کار و جمع آوری 20 هزار معتاد متجاهر و توانمندسازی آنها در استان تهران اقدام شود.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین سید محمدحسن ابوترابی‌فرد روز چهارشنبه در آیین معارفه استاندار جدید تهران اظهار داشت: رضایت خداوند باید نقش راه مدیران باشد و این توصیه خداوند متعال، پیامبران، رهبر معظم انقلاب و تمامی بزرگان دین و معرفت است.

امام جمعه موقت تهران اضافه کرد: برای رسیدن به موفقیت باید نقشه راه تعیین کنیم و اگر سرلوحه این نقشه راه برخواسته از علم و معرفت باشد بی‌شک به موفقیت خواهیم رسید.

وی افزود: خدمت بی منت به مردم نیز یکی دیگر از اولویت های رسیدن به موفقیت است که مدیران باید در این مسیر حرکت کنند.

امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه هر اقدام و تغییری بدون پشتوانه علمی و معرفتی ممنوع است، گفت: در این چهار دهه هرگاه در این مسیر قدم برداشتیم موفق بودیم.

حجت الاسلام والمسلمین ابوترابی فرد افزود: باید از صاحبان اندیشه و علم بهره وافر ببریم و تصمیمات خود را با بهره علمی غنی کنیم.

وی ضمن قدردانی از زحمات انوشیروان محسنی بندی استاندار سابق تهران ادامه داد: هر گاه به عنوان دبیر شورای فرهنگی در شهرستان ها حضور یافتم و در جلسات شرکت کردم از سلوک مدیر ارشد استان و مدیران وی در استان رضایت داشتم.

امام جمعه موقت تهران ابراز امیدواری کرد: استاندار جدید در راه ارتقا سطح کارایی نظام با ارتقا دانش، علم، عقلانیت، عزم، اراده و استفاده از تجربیات گذشته گام های بلندی بردارد.

حجت‌الاسلام والمسلمین ابوترابی فرد گفت: شهردار تهران نیز با اراده و برنامه های جدیدی که دارد با همکاری نیروی انتظامی و دستگاه های ذی ربط در مسیر ارتقا شهرداری گام های بلندی بردارد.

به گزارش ایرنا، آیین معارفه «محسن منصوری» که روز یکشنبه هفته جاری رای اعتماد هیات دولت را دریافت کرده بود، ظهر امروز با حضور وزیر کشور به عنوان یکی از جوان‌ترین استانداران کشورمان در جریان است و وی جایگزین "انوشیروان محسنی بندپی" شده است.

منصوری به عنوان نخستین استاندار تهران در دولت آیت الله دکتر سیدابراهیم رئیسی، متولد خرداد ۱۳۶۳ در شهرستان ورامین و دارای مدرک کارشناسی مکانیک (گرایش ساخت و تولید) از دانشگاه شهید رجایی تهران و کارشناسی ارشد مدیریتی آموزشی از دانشگاه تهران است.

وی پیش از این عضو شورای عالی جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران، معاون بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی و مدیرعامل و نایب رییس هیات مدیره بنیاد علوی و مدیرعامل و عضو مؤسس و هیات مدیره بنیاد کرامت آستان قدس رضوی بوده است.

در سابقه کاری استاندار جوان تهران، مشاور نایب رییس کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی، فرماندار شهرستان ورامین، مشاور استاندار تهران، معاون حوزه وزارتی وزارت آموزش و پرورش و مدیر دفتر همکاری های وزارت آموزش و پرورش و حوزه های علمی و دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان سراسر کشور به چشم می خورد.

«انوشیروان محسنی بندپی» استاندار قبلی تهران از روز ۲۱ آذر ماه ۱۳۹۷ به عنوان سکاندار این استان انتخاب شده بود.

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
اختصاصی/ می‌توان دز دوم، واکسن متفاوتی دریافت کرد؟