پروانه استاندارد حدود 600 واحد مستقر در تهران باطل شد


پروانه استاندارد حدود 600 واحد مستقر در تهران باطل شد

تهران-ایرنا- مدیرکل استاندارد تهران، اعلام کرد: نیمه نخست سال جاری حدود 600 پروانه استاندارد اجباری و تشویقی به دلیل نداشتن احراز شرایط و رعایت الزام‌های استاندارد، ابطال و تعلیق شده‌است.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از اداره‌کل استاندارد استان تهران، محمودرضا طاهری با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از ۲ هزار و ۳۰۰ مورد تذکر و اخطار به واحدهای تولیدی، خدماتی و صنفی استان داده‌ شده‌است،گفت: واحدهای دارای پروانه باید در ارایه خدمات و محصولات باکیفیت تلاش کنند.

طاهری با بیان اینکه ۲ هزار و ۵۰۰ واحد تولیدی تحت پوشش این اداره‌کل، پروانه استاندارد دارند، ادامه داد: در این مدت مشخص حدود ۹۵۰ پروانه استاندارد (اجباری و تشویقی) صادر و یا تمدید شد.

تهران با وسعتی حدود ۲.۱ درصد مساحت کشور، ١٧ درصد جمعیت و حدود ٢٥ درصد تولیدات ناخالص داخلی کشور را به خود اختصاص داده است.

در بخش های تولیدی صنعت و ساختمان نیز استان تهران به ترتیب با ٣٧ و ٢٧ درصد بخش قابل توجهی از تولید و سرمایه گذاری کشور را در خود گنجانده است و ۷ .۲۰ درصد از واحد های تولیدی تحت پوشش سازمان ملی استاندارد ایران در استان تهران قرار دارد.روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
زمان بازگشایی مدارس از زبان سخنگوی آموزش و پرورش