نیروی انتظامی و شهرداری در خط مقدم خدمت رسانی به شهروندان هستند


نیروی انتظامی و شهرداری در خط مقدم خدمت رسانی به شهروندان هستند

مراغه- ایرنا- سرپرست شهرداری مراغه گفت: نیروی انتظامی و شهرداری به عنوان نهادهای خدوم و تلاشگر در خط مقدم خدمت رسانی به شهروندان قرار دارند.

تورج درگاهی روز چهارشنبه در همایش بانوان فرهنگ یار ترافیک شهرستان مراغه افزود: نیروی انتظامی به عنوان حافظ نظم و امنیت در کنار مجموعه مدیریت شهری در زمینه های فرهنگی و اجتماعی قرار دارد.

وی ادامه داد: این دو نهاد مجاهد و تلاشگر همواره در بخش هایی که شهروندان نیاز به خدمات فرهنگی، اجتماعی و تامین نظم شهری از جمله ترافیک و سد معبر بوده، با تعاملات لازم سعی بر رفع مشکلات موجود در سطح شهر داشته اند.

وی با بیان اینکه خدمت رسانی بی منت رسالت اصلی شهرداری است اضافه کرد: تعامل و همکاری با نهادهایی چون پلیس و شمارکت فعال عموم شهروندان می تواند مجموعه مدیریت شهری را در رسیدن به رشد و بالندگی شهر همراهی و یاری کند.

درگاهی گفت: وجود تعاملات مناسب زمینه ساز عمران و آبادانی شهری و نیز جذب سرمایه گذاران برای طرح های توسعه و عمرانی در آینده نزدیک خواهد بود و از این رو این امر باید مورد توجه و اهتمام لازم قرار گیرد.

وی افزود: اگر تعامل لازم به سوی تقابل حرکت کند، علاوه بر جلوگیری از روند رشد شهری، سرمایه گذاری در توسعه زیرساخت های عمرانی، فرهنگی و اجتماعی نیز با مشکل جدی روبرو خواهد شد.

فرمانده انتظامی مراغه نیز گفت: در حال حاضر پلیس در بخش های مختلف تخصصی علاوه بر وظایف ذاتی خود در تامین نظم و امنیت حدود ۱۸۰۰ نوع خدمت اجتماعی و فرهنگی ارائه می دهد.

سرهنگ توحید فارسی افزود: نیروی انتظامی همچنین به عنوان پشتیبان ادارات و دستگاه های اجرایی و خدمات رسان حافظ نظم و آرامش موجود در جامعه است.

وی با بیان اینکه کار پلیس دشوار و مجاهدانه است، ادامه داد: نیروی انتظامی با مسئولیت پذیری تمام و شبانه روزی در کنار مردم و برای تامین امنیت و آسایش شهروندان تلاش می کند.

وی اضافه کرد: امروز امنیت موجود کشور مرهون خون شهدا و هدایت های رهبری و تلاش های نیروهای مسلح به ویژه نیروی خدوم انتظامی است.

فارسی با تاکید بر همراهی آحاد جامعه با پلیس افزود: قانون مداری به ویژه در ترافیک شهری بهترین نوع مشارکت همگانی و همکاری در تامین نظم و امنیت است.

وی با بیان اینکه در ۶ ماه گذشته تصادفات درون شهری در مراغه کاهش و سوانح برون شهری افزایش داشته است، اضافه کرد: کاهش حوادث جاده ای نیازمند همراهی و قانون مداری بیشتر شهروندان در جاده هاست.

به گزارش ایرنا، در این همایش تعدادی از بانوان شهرستان عنوان بانوان فرهنگ یار ترافیک را به صورت نمادین به مناسبت هفته نیروی انتظامی دریافت کردند.

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
(ویدئو) فرمانده پدافند غیرعامل: تقصیر دولت قبل بود