امنیت جنوب کرمان؛ تحت الشعاع مشکلات بخش کشاورزی


امنیت جنوب کرمان؛ تحت الشعاع مشکلات بخش کشاورزی

امام جمعه جیرفت گفت: مشکلات حوزه کشاورزی جنوب استان کرمان بر حوزه امنیت نیز تاثیرگذار است.

حجت الاسلام"میثم تارم" پیش از ظهر امروز ۲۱ مهرماه در دیدار با فرمانده و کارکنان نیروی انتظامی شهرستان جیرفت به مناسبت هفته ناجا اظهار کرد: عملکرد نیروی انتظامی در حوزه‌های تخصصی و عمومی شایسته تقدیر است و همچنین نظم و امنیت حاکم بیانگر قابل قبول بودن امنیت است.

وی به مشکلات عدیده‌ در حوزه کشاورزی در جنوب استان کرمان اشاره کرد و افزود: مشکلات بخش کشاورزی بر حوزه امنیت نیز تاثیرگذار هستند.

امام جمعه جیرفت توجه مسوولان نسبت به پلیس را خواستار شد و اظهار کرد: از طرفی انتظار است مردم، خیران و واقفان در حوزه انتظامی و امنیت ورود کنند.

تارم نصب دوربین های پایش تصویری را از زمینه هایی عنوان کرد که وقف در آن بسیار ارزشمند است و گفت: امنیت عمومی مردم با نصب دوربین تقویت می‌ شود و حتی منجر به نجات جان مردم خواهد شد.

وی بر لزوم فرهنگ سازی اداره اوقاف در راستای ورود خیران در امر تامین زیرساخت های امنیت عمومی تاکید کرد و افزود: باید در این زمینه فرهنگ سازی شود و بستر ورود واقفان به حوزه امنیت نیز فراهم گردد.

امام جمعه جیرفت همکاری شهرداری و شورای شهر با نیروی انتظامی را مورد تاکید قرار داد و افزود: این مهم نیز باید بیش از پیش تقویت شود چرا که امنیت زیربنای تمام فعالیت ها محسوب می شود و مجموعه ناجا امروز مفتخر به این است که اقدامات آن مورد تایید فرمانده معظم کل قوا قرار گرفته و رهبری از این نیرو ابراز رضایت دارند.

وی با این توصیف که نیروی انتظامی باید مجهز به دو بال اقتدار و تخصص و محبت و مهربانی با مردم باشد، گفت: ناجا در عین اقتدار و تخصص با نگاه محبت آمیز به شهروندان در انجام ماموریت های خود موفق خواهد بود، از این رو پلیس در بسیاری موارد مظلومانه شهید داده اما اجازه آسیب به افراد بی گناه را نمی هد.

انتهای پیامکامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
قطری ها و یک جاذبه گردشگری جدید: هتل شناور گردان دوستدار محیط زیست (+عکس)