راموس بالاخره برای پاریس بازی می کند ؟


راموس بالاخره برای پاریس بازی می کند ؟

این جمعه نیز نباید منتظر حضور سرخیو راموس در ترکیب پی اس جی باشیم در حالی که در فرانسه ادعایی دیگر مطرح شده بود. نوشته راموس بالاخره برای پاریس بازی می کند ؟ اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

راموس بالاخره برای پاریس بازی می کند ؟

راموس انگیزه های بالایی برای اعاده حیثیت دارد
نویسنده : خبرگزاری پارس فوتبال.کام
تعداد نظرات کاربران : ۰ نظر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۴۰۰ | ۱۶:۳۲

این جمعه نیز نباید منتظر حضور سرخیو راموس در ترکیب پی اس جی باشیم در حالی که در فرانسه ادعایی دیگر مطرح شده بود.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

بعد از گذشت بیش از دو ماه از انتقال سرخیو راموس به پاری سن ژرمن این بازیکن هنوز نتوانسته در ترکیب تیم فرانسوی به میدان برود. مدافع اسپانیایی چندی پیش از ناحیه ساق پا دچار آسیب دیدگی شد و همچنان در حال ریکاوری است اما به نظر می رسد که او حالا در آستانه بازگشت به میادین قرار گرفته است.

روز گذشته لوپاریزین اعلام کرد که راموس به طور کامل مصدومیت را پشت سر گذاشته و مشکلی برای همراهی پی اس جی ندارد. این نشریه نزدیک به باشگاه پاریسی ادعا کرده بود که راموس فردا در فهرست تیم برای بازی مقابل آنژه قرار خواهد گرفت و جمعه شب حتی شانس حضور در میدان را نیز خواهد داشت ولی “خوانفه سانز”، دوست صمیمی راموس ادعایی دیگر را مطرح کرد.

سانز در برنامه ال چیرینگیتو گفت که راموس وارد فهرست نخواهد شد و این جمعه نباید منتظر بازگشت او به میادین ماند. طبق ادعای سانز، راموس احتمالا در بازی ۲۴ اکتبر(۲ آبان) برابر مارسی اولین بازی خود برای پاریسی ها را انجام خواهد داد. دیداری که ال کلاسیکوی فوتبال فرانسه است.

برای بسیاری این سوال وجود دارد که چرا راموس این جمعه نیز ریسک نکرده است. در واقع هرچند راموس مصدوم نیست ولی خود بازیکن تصمیم دارد زمان بیشتری را به تمرین بپردازد و بدون هرگونه ریسکی به میادین برگردد. مائوریسیو پوچتینو هم به تصمیم مدافع ارزشمند خود احترام گذاشته و تابع نظر او خواهد بود.

راموس در سال ۲۰۲۱ تنها در ۴ بازی رسمی حضور داشته و بی شک انگیزه های بالایی برای اعاده حیثیت دارد.بيشترين بازديد امروز در گروه فوتبال خارجی


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
ترسناکترین مکان های جهان / دل شیر می خواهد + عکس ها