معاون استاندار البرز بر جمع آوری معتادان و متکدیان متجاهر تاکید کرد


معاون استاندار البرز بر جمع آوری معتادان و متکدیان متجاهر تاکید کرد

کرج - ایرنا - معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی استاندار البرز گفت: جمع آوری معتادان و متکدیان متجاهر در شهرستان کرج به قید فوریت انجام شود.

نورمحمد فردی روز چهارشنبه با بیان اینکه امروز صبح مراسم غبارروبی امام زاده حسن (ع) با حضور استاندار، معاونین وی و جمعی از مدیران ذیربط و معتمدین برگزار شد، افزود: در این مراسم یکی از زائرین مشکلات جمع آوری متکدیان و معتادین متجاهر را گزارش کردند.
وی ادامه داد: بلافاصله در این خصوص با فرمانداری کرج هماهنگی لازم انجام شد و مقرر شد با توجه به اینکه مسوولیت ستاد ساماندهی، جمع آوری و نگهداری و مدیریت متکدیان با فرمانداری می باشد با حضور مدیران دستگاههای ذیربط نسبت به ساماندهی و نظارت و جمع آوری متکدیان اقدام لازم را معمول دارد.
معاون استاندار البرز اضافه کرد: در هر صورت تامین امکانات و تجهیزات برای متکدیان به عهده شهرداری است و مدیریت و هماهنگی به عهده فرمانداری است که باید برابر دستور العمل ارسالی هرکدام از دستگاههای ذیربط با هماهنگی و در اجرای قانون وظایف مربوط به خود را انجام دهند.
وی گفت: استان البرز یکی از معدود استان هایی است که فاقد مرکز ماده ۱۶ می باشد در این خصوص پیگیری های زیادی صورت گرفته که با حمایت، پشتیبانی و تدبیر استاندار همراهی و همکاری اعضای شورای هماهنگی مواد مخدر محلی مناسب در ماهدشت به عنوان مرکز ماده ۱۶ تامین و مورد بهره برداری قرار گرفت.
اکنون بعد از غربالگری بیش از ۲۲۵ نفر معتاد متجاهر، شناسایی، جمع آوری و در مرکز ماده ۱۶ کرج نگهداری می شود.


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
زورگیری خشن از فوتبالیست سرشناس استقلال تهران ! / او کیست؟!