استاندار لرستان: تامین اعتبارات جبران خسارت سیل پیگیری می‌شود


استاندار لرستان: تامین اعتبارات جبران خسارت سیل پیگیری می‌شود

خرم‌آباد - ایرنا - استاندار لرستان گفت: پیگیری‌های لازم برای تامین و جذب مابقی اعتبارات جبران خسارت سیل 98 در این استان با جدیت انجام می‌شود.

به گزارش ایرنا "فرهاد زیویار" در نخستین سفر استانی خود به شهرستان چگنی و بازدید از جاده در دست احداث "ویسیان" به "معمولان" ، افزود: با توجه به اینکه این پروژه بخشی از جاده اصلی و جایگزین بخش تخریب شده مسیر خرم آباد به پلدختر می باشد ، پیگیری های اولیه صورت گرفته و مقرر شده است فردا ( پنجشنبه) جلسه ای در این راستا با حضور اداره کل راه و شهرسازی برگزار شود.

وی ادامه داد: پس از دریافت گزارش های تکمیلی و بررسی به منظور رفع مشکلات، اقداماتی جهت تکمیل پروژه و رفع موانع انجام می شود تا مابقی اعتبارات سیل تامین و این مسیر زودتر به بهره برداری برسد.

استاندار لرستان همچنین تاکید کرد: مدیریت داخل اتاقی و صرفا برگزاری جلسات سبک و روش مدیریت اجرایی جدید لرستان نیست چراکه افرادی که ادعای مدیریت جهادی دارند نمی توانند صرفا با کاغذ، مکاتبات و جلسات کار را به سرانجام برساند.

سیل ۹۸ حدود ۱۰ هزار میلیارد تومان به لرستان خسارت زد که تاکنون حدود چهار هزار میلیارد تومان در قالب تسهیلات دولتی، بانکی و کمک بلاعوض برای بازسازی بخش های مختلف هزینه شده است.


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تورم کم سابقه در آلمان