تنها سالن تخصصی بدمینتون قم تجهیز شد


تنها سالن تخصصی بدمینتون قم تجهیز شد

قم-ایرنا-دبیر هیات بدمینتون استان از تجهیز نور و کورت‌های(کف‌پوش) سالن فرهمندموحد قم به عنوان تنها سالن تخصصی این رشته ورزشی خبر داد.

علی فرجی روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا، افزود: سالن زنده‌یاد حامد فرهمندموحد مجهزترین سالن تخصصی رشته بدمینتون در استان قم است که در عرض ۳ سال اخیر برای بار دوم تجهیز و بازسازی شده و نور این سالن به هزار لوکس ارتقاء یافته است.

وی ادامه داد: همچنین کورت‌ (کف‌پوش تخصصی) این سالن نیز به تازگی نصب شده که اتفاق برای اولین بار در تاریخ بدمینتون قم رقم می‌خورد.

رقابت قمی‌ها در پارابدمینتون ایران

فرجی در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: علیرضا محقق و آریا رضایی به عنوان ۲ نماینده هیات بدمینتون استان قم روز چهارشنبه ۲۱ مهر ماه برای حضور در مسابقات قهرمانی پارابدمینتون کشور اعزام می‌شوند.

وی ادامه داد: این دوره از رقابت‌ها با حضور نمایندگان استان‌های مختلف روزهای ۲۲ و ۲۳ مهر به میزبانی هیات بدمینتون استان اصفهان برگزار می‌شود و تیم قم به مربیگری حامد شعبانیان با حریفان رقابت می کند.

به گفته وی،همچنین محمدحسن حسین‌زاده به عنوان سرداور و پیمان خداپرست و مرتضی ثانی از استان قم به عنوان داور در این دوره از مسابقات حضور می‌یابند./روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
توییت جدید حسن روحانى