عشق بازی


عشق بازی

دسته: عاشقانه رمان «عشق‌بازی»، نوشته هادی معصوم‌دوست، نویسنده و مستندساز ساکن ایران است که به دلیل محدودیت‌های موجود در ا...

رمان «عشق‌بازی»، نوشته هادی معصوم‌دوست، نویسنده و مستندساز ساکن ایران است که به دلیل محدودیت‌های موجود در ایران، تصمیم گرفته کتابش را در فضای مجازی، به رایگان در اختیار مخاطبانش قرار دهد. رمان او روایتی ساده، جذاب و قابل درک دارد؛ فضایی که گذشته و حالی قابل درک از دنیایی را روایت می‌کند که جز به صورت تلویحی، از مسائل مربوط به سیاست و رنگ و بوی آن، خالی است.
این کتاب، روایت زندگی شخصیتی به نام «بهروز ریاحی»، کارگردان به‌نام و مستندساز جایزه‌بگیر پرنفوذ سینما است که زندگی پرفراز و نشیبی را تجربه‌کرده؛ پدری داشته که زندگی زناشویی عادی را پشت سر گذاشته و باقی عمرش را در کنار زن‌های مختلف گذرانده و میراثش برای او یک خانه، یک برادر ناتنی و یک خواهر فراری است که خانه و او را برای همیشه رها کرده و رفته‌است. خود او نیز به خاطر شکست عشقی که در جوانی پشت سر گذاشته، روی به ازدواج نافرجامی می‌آورد که حاصلش فرزندی به نام «آرش» است.
علاوه بر بهروز، شخصیت‌های فرعی دیگری نیز در رمان حضور دارند که مهم‌ترین آن‌ها «آرش» و «شهاب» هستند. آرش، فرزند بهروز، مانند او زندگی‌ای پر از تناقض و تنهایی دارد؛ با این تفاوت که در سایه نام پدرش، در پیداکردن خط جدی زندگی خود تردید دارد و در نهایت جهان خود و پدر را دچار دگرگونی می‌کند. دگرگونی‌ای که به خاطر پایان باز داستان، ابعاد آن برای خواننده داستان مجهول مانده و تنها ابزار خیال می‌تواند آن را درک کند.کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
فیلم دلهره آور از فرو ریختن سکوی تماشاگران در هلند !